Praktický lékař stomatolog
Bezručova 458, Studénka

Předcházející komentáře opravdu v ničem nelhaly.Velmi milá a vstřícná paní doktorka,která vše vysvětlí.Víc takových zubařů a návštěva zubní ordinace bude jen příjemný zážitek.Děkuji...

Nejlepší stomatolog jakého jsem poznal. Naprosto profesionální a laskavý přístup k pacientům.Ještě žádný stomatolog mi nedokázal tak obšírně popsat můj zdravotní stav a možnosti léčby. Přeji paní doktorce mnoho zdraví aby ještě mohla dlouho napravovat to co zub času na našich chrupech nahlodal. M.

Přístup paní doktorky je naprosto skvělý. Díky ní jsem se přestala bát zubaře a když vidím, s jakou trpělivostí všechno vysvětluje mým dětem, lituji, že jsem jí neznala, když jsem byla sama dítětem. Děkuji za téměř 10 lét péče a přeji hodně zdravíčka. Krumpolcová

Naprostá profesionálka!!!!! Jde z dobou kupředu, svým přístupem člověk zapomene na strach. Má trpělivost jak s malými, tak staršími pacienty. Přejeme ji hodně zdravíčka.