Trstěnická 911, Litomyšl
Ordinace gynekologa

Skvělý člověk, výborný lékař s lidským přístupem.....a vezmi čert všechny zločince, kteří zavřeli litomyšlskou porodnici, kterou pan doktor s láskou, péčí a pracovitostí vypiplal.

Převzal mě od pana doktora, co odešel na důchod bez potíží, ochotně a vřele. Člověk se u něj cítí jako člověk a ne jak zviřátko na pokusy a pozorování.

Trochu narcic, ale dobrý doktor.

Jsem u něj jen krátce,ale jeho profesionální a lidský přístup mne mile překvapil. Byla jsem velmi spokojena. S mým bývalým gynekologem se to nedá srovnat!

Velmi pečlivý,vstřícný,milý.Je to prostě supr doktor.

K panu primáři a jeho manželce chodím s absolutnímklidem a pohodou.Jejich přístup je naprosto úžasný a profesionální.

K Čadílkům chodím cca 4 roky a jsem s nimi nadmíru spokojená, jednání je seriózní mají opravdu individuální přístup a jejich ochota se dnes u lékařů vidí málokdy

Opravdový odborník s lidským, laskavým a milým přístupem k pacientkám...ostatně takový je celý jeho tým lékařů a sestřiček na gynekologickém oddělení nemocnice v Litomyšli

Vynikající lékař a pro mě nejlepší gynekolog, s jakým jsem se setkala. Vždy mi trpělivě vše vysvětlí, odpovídá na všechny otázky. Milý a lidský přístup. Jediné co mě mrzí je přístup některých z jeho sester!

Nejlepší lékař, kterého jsem ve svém životě potkala. Lidský přístup a opravdu pečlivá péče.