Ordinace pro děti a dorost
Karla Čapka 748, Habartov

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka s velkým D. Lékařka se srdcem a vždy milá, klidná, ochotná. Vděčím ji za mnohé. Bude nám moc chybět,byla téměř jako rodina, protože neznala jen rodinný obal,ale i obsah.Dekujeme

Nejlepší doktorka jakou znám... je to naše třetí dětská doktorka a nemůžu si jí vynachválit :)

moc hodná a zkušená paní doktorka,je oblíbená u dětí,vždy se na ně usmívá a je laskavá. Vždy přesně určí diagnozu a nasadí správnou léčbu.Její manžel je také naprosto skvělý lékař. Jsou to lidé přesně na svém místě!!

Já jen mohu doporučit, perfektní.........

Svědomitá,hodná paní doktorka,jsme moc rádi,že ji v Habartově máme.Ve svém oboru je naprosto vynikající,diagnozy jsou vždy přesné,dědi ji mají rádi,je na ně laskavá a usměvavá.Děkuji jí.

Hovořím pouze s osobní zkušenosti. S paní doktorkou se mi jako náctiletému velmi špatně komunikovalo, zřejmě mě považovala za puberťáka, ikdyž jsem byl jiný než mí vrstevníci a chtěl jsem se podílet na své léčbě využít znalostí své babičky bylinkářky. Jednou mi špatně stanovila diagnózu, léčila mi 3 týdny chřipku pak to byla angýna pektoris. Nasadila mi velice silná asi antibiotika Augmentin která nezabírala, navíc jsem dostal silnou alergickou reakci celý jsem se osipal, což nebylo to nejhorší. V sobodu ráno po týdnu léčby Augmentinem a ostatními léky mi otekl krk natolik, že jsem nebyl schopen nejen polknout či se napít, ale už jsem nemohl ani dýchat a tak honem na pohotovost. Zde mě vyšetřila paní doktorka, bohužel si nepamatuji jméno, která přišla zrovna z porodního sálu která okamžitě pojala podezření na zánět mozkových blan či mononukleózu. Poslali mě na vyšetření do sokolovské nemocnice a po 3 dnech jsem byl převezen do KV na infekční kde mě čekala 14ti denní izolace. Následky si nesu dodnes. Nemohu darovat krev, vyhýbám se alkoholu, mám oslabenou imunitu ikdyž poslední dobou (v průběhu 5ti let)se mi daří správnou životosprávo ji zlepšovat. Dnes už ji navštevovat nemusím, od té toby jsem paní doktorce již nedůvěřoval. Mnohé maminky mají určitě jiné zkušenost a přeji jim ať jim vydrží. Jak paní doktorka léčí dnes, v době komerční léčby pod tlakem distributorů léčiv, nevím. Má zkušenost se odehrála před 10 lety.

Super paní doktorka....vždycky ochotná a myslim,že rozumí tomu co dělá.