Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Operace nosní mandle bez problémů, odborně na výši, velmi příjemné jednání. Milé sestřičky na dětském oddělení.

Můj syn byl ošetřen u paní MUDr. Hany Vlachové ve Strakonicích dne 24.4.2009
se zánětem středního ucha. Byla jsem velice spokojená s její ochotou, vlídností, jednáním a také s postupem léčby syna. Všem vřele doporučuji tuto paní doktorku.

Vynikající lékařka a operatérka, velice přívětivé jednání, budí důvěru i u malých dětí.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosím, dcera (6)má jít v pondělí na trhání nosní mandle. Chtěl bych vědět zda je to v dnešní situaci s koronavirem vhodné. Zda jí nehrozí větší nebezpečí co se týká odolnosti. Jestli nebude víc oslabená, nebo je to teď s tou postiženou mandlí horší, protože má v sobě bacil

Myslím, že operace bude určitě odložena, kontaktujte dotyčné pracoviště. S pozdravem

MUDr. Hana Vlachová

• Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ohledně mého problému s hlasivkami, který trvá něco kolem 1 roku. Pokaždé po delším hovoru, mě bolí v krku, chraptím a je pro mě velice namáhavé mluvit. Když se nacházím v hlučnějším prostředí, tak hlasivky ztrácím téměř hned. V krku mě pálí a večer cítím na hrtanu otok. Je to ne jenom nepříjemné, ale v poslední době někdy i bolestivé s někým déle mluvit. Chtěla bych se tedy zeptat co s tím? popříp. jestli se objednat na foniatrii nebo na orl? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, souhlasím s kolegy, dop. ORL vyšetření.

MUDr. Hana Vlachová