Radomyšlská 336, Strakonice
Nemocnice Strakonice, a.s. (mapa)

Operace nosní mandle bez problémů, odborně na výši, velmi příjemné jednání. Milé sestřičky na dětském oddělení.

Můj syn byl ošetřen u paní MUDr. Hany Vlachové ve Strakonicích dne 24.4.2009
se zánětem středního ucha. Byla jsem velice spokojená s její ochotou, vlídností, jednáním a také s postupem léčby syna. Všem vřele doporučuji tuto paní doktorku.

Vynikající lékařka a operatérka, velice přívětivé jednání, budí důvěru i u malých dětí.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 23 let a nechával jsem si včera v pátek na ORL na doporučení logopedky odstranit zkrácenou podjazykovou uzdičku.

Zákrok proběhl chirurgicky na sále v LA.

S jazykem se mi už pohybuje lépe a je volnější, chci se ale zeptat, jestli je možné, že to zase sroste zpátky do částečně původního stavu?
    Přijde mi, že bezprostředně po zákroku jsem uzdičku měl opravdu pryč, respektive jsem ji neviděl, ale teď, skoro o 2 dny později, když se koukám do zrcadla, tak tam opět částečně je.
    Ne už tak moc jako v původním stavu, ale určitě více než bezprostředně po zákroku.

Navíc, když vypláznu jazyk, tak se mi dělá takový ten charakteristický tvar srdíčka nebo "prdelky", jak to nazval pan doktor na sále.

Za týden mám ještě přijít na kontrolu.

Děkuji za odpověď a přeji hezký víkend.

Dobrý den,je třeba, aby Vás viděl operující lékař, klidně i dříve než v plánu. Mohl se uvolnit steh, urřitě nepůjde o nic vážného. S pozdravem.

MUDr. Hana Vlachová

• Dobrý den, v lékařské zprávě z orl mám napsané:
    cVEMP: oboustranné výbavné, AAR 60,47% v neprospěch pravého ucha a 26.88% v neprospěch levého ucha. Závěr: oboustranný tinnitus - vestibulokochleární oboustranná léze ( VEMPy). VNG pozitivní ve vertikále a sakádách.

Mohla bych poprosit o vysvětlení co znamená AAR, VNG pozitivní ?
    Děkuji

Dobrý den, prosím obraťte se na Vašeho ošetřujícího ORL lékaře, který tato měření provedl. Jedná se o vyšetření sluchověrovnovážné funkce a vysvětlení těchto zkratek je složitější. Věřím, že Vám pan doktor nálezy srozumitelně vysvětlí. S pozdravem Dr. Vlachová

MUDr. Hana Vlachová