Hana Veselá, gynekolog Pardubice

MUDr. Hana Veselá

Gynekolog Více

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Paní doktorka vyšetřuje velmi necitlivě. Vyšetření je bolestivé a následuje krvácení. Je neempatická a studená. V těhotenství mě ani neposlala na vyšetření na cukr, i když jsem měla hraniční hodnoty od obvodní lékařky. Samozřejmě se na to přišlo pozdě. Vypěstovala jsem si takovou fobii z gynekologů, že jsem raději 3 roky k žádnému nešla, až jsem nakonec přešla jinam. Tam jsem teprve zjistila, že lékař může být milý, empatický a vyšetření nebolí.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Prevence

Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za lidský a profesionální přístup.Vždy jsou milé, usměvavé a dodávají pozitivní energii.
Že srdce přeji pevné zdraví. Vřele doporučuji.
Romana

Paní doktorka má velice laksní přístup chodila jsem k ní poměrně často s obrovskými bolestmi v podbříšku před či v průběhu menstruace a její jedina opakovaná rada byl Ibalgin. Pokaždé když jsem k ní šla jsem byla za 5 minut venku bez znamky pomoci a stale se zdravotnimi problemy... Paní doktorka je vždy se vším velice rychle hotova bez dukladnosti hlavně aby jste byli už pryč...Můj problém se vyřešil až tehdy když jsem přešla k jiné pani doktorce která mi udělala všechna možna vyštření díky kterým jsem skončila na operačním stole. Kdyby mi na to přišli dříve nedopadlo by to tak drasticky jak to dopadlo... Tohoto lekáře vám drahé ženy a maminky rozhodně nedoporučuji pokud chcete lekáře který se o vám postará za jakekoli situace s plným nasazenim...

K paní doktorce chodím už velmi dlouho a jsem spokojená. Všechno vysvětlí, dotazy bez problému zodpoví. Objednání přes internet je pohodlné a čekací doba minimální. Velmi příjemná sestra.

Nechápu, jak Paní doktorka může vůbec vykonávat tuto činnost.Musím souhlasit se všemi negativními názory. Přesně, jak zde bylo již několikrát zmíněno - Paní doktorka super jen do té chvíle, než se neobejvil nějaký problém a to ani nemluvím o bolestivých prohlídkách. Brala jsem antikoncepci a na Paní doktorku jsem se obrátila stím, že nejspíš něco není v pořádku, že mám neskutečně velké křeče v podbříšku .Samozřemě, že mi bylo řečeno, že to je normální. Když jsem přišla za Paní doktorkou po druhé s problémem, co se týče mé antikoncepce a to konkrétně s tím, že jsem už třetí měsíc nedostala měsíčky(zdůrazňuji, že jsem nenavazovala po dobrání prášků na další balíček)a do toho všeho musím nosit každý den intimní vložku, protože mám silné výtoky.Bylo mi řečeno, že je to naprosto v pořádku.Tak a to byla poslední třešnička na dortu.DOPORUČUJI K PANÍ HANĚ VESELÉ NECHODIT!!.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a musím potvrdit všechna kladná hodnocení. Sestřička i paní doktorka velice příjemné, vše vysvětlí, řádně vyšetří a nemáte dojem, že obtěžujete. Přešla jsem od doktora Lotka a byla jsem velice mile překvapená, jak může lékař jednat s pacientem. Jsem velice vděčná, že mne zde přijali.

S paní doktorkou jsem velice spokojená :) všechny problémy mi vyřešila naprosto zázračným způsobem, vyšetření nebolí, je milá, příjemná a změnu prášků mám také za sebou a v klidu mě vyhověla. Jak říkám je skvělá :)

Paní dr. i sestřička mají s námi se všemi velkou trpělivost. Važme si toho, protože to není u mnoha z nás samozřejmostí.
Komunikace ze strany obou žen, je velmi vstřícná, pokud o to ale stojíme a snažíme se o to i my jako pacientky.
Snaha by měla být na obou stranách a pokud se nám něco nelíbí, tak to máme řešit na tom daném místě.
Na těchto stránkách se některé pacientky staví do role nad P. dr., a nosánek je trochu výš, než kde by měl správně být. Možná tyto dámy nezažily komunistický systém zdravotnictví. jana

S paní doktorkou spokojená nejsem, je neutrální až chladná. Chápu, že se celý den dívat pacientkám mezi nohy není asi to nejlepší zaměstnání, ale když něco dělám snažím se to dělat pořádně. Za paní doktorkou jsem byla na preventivní prohlídce a když jsem na její otázku, zda mě trápí nějaký problém odpověděla, že ano že mi nevyhovuje antikoncepce, protože jednou za čas, tři týdny krvácím a týden kdy mám mít pauzu a tím pádem i menstruaci ji nemám tak mi odsekla, že tohle není na změnu prášku, ale že jestli budu chtít tak mi je změní. Takovýto přístup se mi od lékaře nelíbí, antikoncepce nejsou žádné zobací bonbónky a může v těle nadělat paseku :-( lékaře měním a doufám, že má následující lékařka bude vstřícnější.

Nechápu negativní ohlasy na paní doktorku... chodím k ní od svých 15 let, kdykoliv sem měla jakýkoliv závažnější problém paní doktorka mi vždy pomohla a poradila jak ho dál řešit takže s názory že jakmile se objeví nějaký problém tak paní doktorka není schopná pomoct nechápu, protože mě pomohla vždycky a vždycky dobře !! Nyní prožívám své první těhotenství a od paní doktorky pociťuji silnou profesionalitu a né jen od ní i od sestřičky která je vždy milá !!! Paní doktorka byla a je vždy milá,tedy na mě tak působí takže taky nechápu názory typu že je jak kakabus to mi na ní vůbec nesedí ! Myslím že je kapacitou ve svém oboru a nemohu si na ní nijak stěžovat !!!