Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Kontrola po šestinedělí - v podstatě celkem nezájem. Nezkontrolována jizva, žádný zájem o potíže (inkontinence po porodu), pouze ihned nabídka antikoncepce.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Já tedy moc nechápu ty negativní komentáře. K paní doktorce chodím cca od svých 15 let. Naopak mně vyhovuje, že v čekárně nemusím trávit hodiny, že se lze objednat přes internet a pokud je vše v pořádku, nerozumím tomu, proč bych v ordinaci měla trávit půl hodiny. Kdykoli jsem se na cokoli zeptala, dala mi jasné vysvětlení a kdykoli jsem měla nějaký problém, vždy ho vyřešila. Asi by si stěžovatelky měly uvědomit, že je to lékařka, která léčí a ne psycholožka, k níž si chodíte vyprávět.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

K paní doktorce jsem chodila roky. Její postup vyšetření byl necitlivý, často jsem krvácela i několik dnů po vyšetření. Když jsem jí upozornila na problém, že mám bolesti v podbříšku při styku, tak mi řekla, že je to normální.
Změnila jsem doktora a zjistili mi nakonec, že mám myomy v děloze, které jsou takové velikosti, že tam musely být několik let. Paní doktorka Veselá si jich nejspíš nevšimla. Opravdu nedoporučuji.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Paní doktorka vyšetřuje velmi necitlivě. Vyšetření je bolestivé a následuje krvácení. Je neempatická a studená. V těhotenství mě ani neposlala na vyšetření na cukr, i když jsem měla hraniční hodnoty od obvodní lékařky. Samozřejmě se na to přišlo pozdě. Vypěstovala jsem si takovou fobii z gynekologů, že jsem raději 3 roky k žádnému nešla, až jsem nakonec přešla jinam. Tam jsem teprve zjistila, že lékař může být milý, empatický a vyšetření nebolí.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Prevence

Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za lidský a profesionální přístup.Vždy jsou milé, usměvavé a dodávají pozitivní energii.
Že srdce přeji pevné zdraví. Vřele doporučuji.
Romana

Paní doktorka má velice laksní přístup chodila jsem k ní poměrně často s obrovskými bolestmi v podbříšku před či v průběhu menstruace a její jedina opakovaná rada byl Ibalgin. Pokaždé když jsem k ní šla jsem byla za 5 minut venku bez znamky pomoci a stale se zdravotnimi problemy... Paní doktorka je vždy se vším velice rychle hotova bez dukladnosti hlavně aby jste byli už pryč...Můj problém se vyřešil až tehdy když jsem přešla k jiné pani doktorce která mi udělala všechna možna vyštření díky kterým jsem skončila na operačním stole. Kdyby mi na to přišli dříve nedopadlo by to tak drasticky jak to dopadlo... Tohoto lekáře vám drahé ženy a maminky rozhodně nedoporučuji pokud chcete lekáře který se o vám postará za jakekoli situace s plným nasazenim...

K paní doktorce chodím už velmi dlouho a jsem spokojená. Všechno vysvětlí, dotazy bez problému zodpoví. Objednání přes internet je pohodlné a čekací doba minimální. Velmi příjemná sestra.

Nechápu, jak Paní doktorka může vůbec vykonávat tuto činnost.Musím souhlasit se všemi negativními názory. Přesně, jak zde bylo již několikrát zmíněno - Paní doktorka super jen do té chvíle, než se neobejvil nějaký problém a to ani nemluvím o bolestivých prohlídkách. Brala jsem antikoncepci a na Paní doktorku jsem se obrátila stím, že nejspíš něco není v pořádku, že mám neskutečně velké křeče v podbříšku .Samozřemě, že mi bylo řečeno, že to je normální. Když jsem přišla za Paní doktorkou po druhé s problémem, co se týče mé antikoncepce a to konkrétně s tím, že jsem už třetí měsíc nedostala měsíčky(zdůrazňuji, že jsem nenavazovala po dobrání prášků na další balíček)a do toho všeho musím nosit každý den intimní vložku, protože mám silné výtoky.Bylo mi řečeno, že je to naprosto v pořádku.Tak a to byla poslední třešnička na dortu.DOPORUČUJI K PANÍ HANĚ VESELÉ NECHODIT!!.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a musím potvrdit všechna kladná hodnocení. Sestřička i paní doktorka velice příjemné, vše vysvětlí, řádně vyšetří a nemáte dojem, že obtěžujete. Přešla jsem od doktora Lotka a byla jsem velice mile překvapená, jak může lékař jednat s pacientem. Jsem velice vděčná, že mne zde přijali.

S paní doktorkou jsem velice spokojená :) všechny problémy mi vyřešila naprosto zázračným způsobem, vyšetření nebolí, je milá, příjemná a změnu prášků mám také za sebou a v klidu mě vyhověla. Jak říkám je skvělá :)