Hana Vaňková, pediatr Znojmo

MUDr. Hana Vaňková

Uložit

Pediatr Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Holandská 2, Znojmo
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Perfektní, vstřícná, důsledná a v první řadě velice hodná k dětem! Jsem ráda že ošetřovala mě když jsem byla dítě a teď i mé dva syny. Nemám jedinou výtku . pomůže i mimo ordinační hodiny a přijde i domů popř.vas pošle k odborníkovi pokud se ji něco nezdá.

I
Ověřený profil

Paní doktorka je super, vždy ochotna pomoci, i mimo pracovní dobu, po telefonu, doma... Při potížích pošle k odborníkovi, s ničím není problém. Je důsledná. Ano, je starší, hůř slyší a občas se jí musí něco připomenout, ale k ruce má novou naprosto úžasnou mladou sestřičku, která pomůže. K dětem je úžasná. Podporuje dlouhé kojení, nenutí do příkrmů, UM apod., s odložením očkování není problém... Samozřejmě jsme lidé a nikdo není neomylný a stát se může kdekoli cokoli. Za mě ale paní doktorku určitě doporučuji. Mám u ní oba syny a spokojenost.

U
Ověřený profil

Rozhodne kdo drzi ordinaci v chodu a ma prehled je sestra, bez ni by doktorka byla uplne mimo! Spousta lidi si uz stezovala, ze jejich dite spravne nevysetrila, ci uplne zanedbala! Takze jestli je pro vas dulezitejsi, ze mluvi na vase deti jak decko a umi je uklidnit, nez radne vysetrit ci vylecit, tak to k ni urcite chodte dal! Pro vase dite je urcite mnohem dulezitejsi to, jak na ne mluvi, nez jestli bude zdrave! Doktorka je flegmaticka a muze byt rada, ze tam tu sestru vubec ma! Jinak by vam dite klidne naockovala 20krat na to stejne!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila i já jako dítě. Nyní tam chodím se svou dcerou. Se samotnou paní doktorkou jsem velmi spokojená.
Ovšem tím, kdo velí v ordinací je sestra. Její arogatntní chování je otřesné. Aby o mé dceři říkala že je čůza, apod. (i když to myslí ze srandy), přeci není normální.
Její nucení do očkování, protože z toho mají provize, už raději nebudu komentovat.
Bohužel kvůli těmto negativůn jsem byla nucena opět zavítat na tuto stránku a hledat výborného lékaře pro dceru a to se vším všudy, tj. i se skvělou zdravotní sestrou...

Jsem ráda,že můžu chodit k tak hodné a ochotné paní doktorce s dětma,i když mám ve své vesnici paní doktorku (od které jsem odešla),tak radši si zajedu do Znojma.

Mohu jen doporučit,skvělá paní doktorka.Za to sestra arogantni.Měla by se vyměnit!

Docházíme s dcerou k p.doktorce,jsme velmi spokojeni s jejím přístupem a zodpovědností k danému problému,vždy se snaží pomoci a udělá maximum pro vyřešení zdravotních komplikací.Jen jedna negativní věc tu je:a to její zdravotní sestra,která je neochotná,arogantní a zbytečně dělá v ordinaci dusno.Měla by se nad sebou zamyslet.Ale naše Vaňkovka je fakt super !!!!

To co jsem zažil to se nedá popsat. Určení diagnozy po telefónu to je opravdu SUPER
Takže koho bolí nohy hr k paní doktorce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

dobra

D

Chodím k paní doktorce s dcerou i synem od narození. Nejvyšší spokojenost ,jelikož poradí v kterékoliv denní i noční době alespoň přes telefon,ale i mnohokrát osobně návštěvou v domě.Okamžitě poznala u syna spálu,při jakýmkoliv vážnějším problému doporučí návštěvu odborného lékaře.Děti na ní nedají dopustit je to jejich paní doktorka po domácku zvaná "Vaňkovka".
Lepší praktickou a lidskou lékařku neznám,vřele doporučuju.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti