Adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Na struze 30, Trutnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B

Jsem velice spojená,paní doktorka se zajímala o zdravotní stav mé dcery i mimo pracovní dobu.Velmi doporučuji.Sestřička velmi příjemná a ochotná.

Já sama chodím k této lékařce již od narození a léčba byla vždy tak nějak v rámci možností vyhovující, zacházení se mnou také. Ve chvíli kdy jsem však zašla k doktorce sama bez rodičů se mě hned podezřívavě ptala, kde sem nechala maminku. Vždyť je mi proboha 15!!! Chtěla bych se logicky začít osamostatňovat. Div mě dokonce otevřeně neoznačila za puberťačku, která se prostě ulejvá ze školy. Ne že by to důrazně nenaznačovala a nejednala tak se mnou. A výledek z návštěvy? Promarněná půlka druhé hodiny a rada: "Jez suché rohlíky!" To by snad při žaludečních a střevních obtížích napadlo každého. Navíc jsem byla seřvána ještě za to, že jsem při rozloučení také nepoděkovala lékařce za to, že mi milosrdně řekla tu svou "radu nad zlato". Řekla jsem si: Již nikdy více, nenechám sebou zametat a rozhodla se pro přestup k jiné lékařce. A to i přesto, že mi u p. Svobodové zbývalo dochodit už jen pár roků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Výborný přístup,ochota,pocit kvalitního ošetření


M

Výborná paní doktorka.Správný a příjemný přístup k dětem i k rodičům.Velice dobře rozumí tomu co se od ní očekává,je důkladná a což je vzácnost-nejsou u ní v první řadě grafy.Výborně stanovuje diagnozu a dále léčí určitě správným způsobem-mám s ní vynikající zkušenosti.


M

K práci paní doktorky nemám připomínek. Na děti je hodná, pečlivá. Ale doporučovala bych vyměnit sestru. Nepříjemná,arogantní.Ať si jde zkusit službu do nemocnice někam na "špinavé oddělení" a nedrží místo třeba nějaké šikovné sestřičce, pro kterou by byla služba u dětí poslaním ne utrpením.


Nerozumím "tragikům" a jim podobným. Proč,pokud nejsou spokojeni s péčí jejich dětské lékařky,stále setrvávají v jejím obvodě a nezaregistrují se u lékaře,kde by nalezli to,co očekávají.Já osobně mám s touto lékařkou vyníkající zkušenosti,je rozvážná,profesně zdatná a mým dětem vždy pomohla.V dnešní svobodné volbě lékaře stále volíme Svobodovou Hanu!


M

Pozor,není to tak!.s diagnosou si neví rady,liknavá k dalším vyšetřením,odbornost postrádám,jsou v trutnově daleko lepší dětské lékařky,nedoporučuju,mohli byste být léčeni naslepo a dlouho..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Mým synům je 15 a 6 let. Od narození chodíme k této paní doktorce. Jsem velmi spokojená. Péče je 100%. Doporučuji ostatním "váhavým " maminkám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu