MUDr. Hana Strížová

Praktický lékař Více

Nové Město na Moravě 1 adresa

5 názor

Adresa

Ordinace praktického lékaře
Vlachovická 619, Nové Město na Moravě

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M

Jak jsem již jednou uvedl.Paní doktorka je prostě nejlepší.Nemohu jí nic vytknout,protože pokud chci o nějakém problému který mám něco vědět tak mě vždy řekne o co běží,no a to je pro pacienta to nejdůležitější.Díky paní doktorko!

V

Paní doktorku považuji za nejlepší praktickou lékařku v regionu Nového Města na Moravě a okolí, kde působí. Je maximálně zodpovědná a pečlivá, o své pacienty má opravdovým zájem. Má vynikající znalosti a praktické zkušenosti. V diagnostice a léčbě používá také nové a moderní metody a přístupy. Má výborné schopnosti vysvětlit podstatu toho o co běží a co je potřeba činit. Co jsem se u ní zaregistrovala, tak jsem se přestala bát doktorů. Všechny nálezy, i od jiných specialistů, s ní vždy konzultuji a pak se společně rozhodneme, jak budeme postupovat v léčbě. Zatím se mi to vždycky vyplatilo a nebyla to někdy jednoduchá rozhodnutí. Díky paní doktorce jsem v nejlepší pohodě a vděčím ji za mnoho. Co ale pozoruji v poslední době nového je, že se čeká delší dobu v čekárně než dříve. Asi má paní doktorka víc práce a přibylo jí pacientů... Aby nám paní doktorka zpříjemnila čekání, nechala do čekárny nainstalovat video s přírodopisnými a zdravovědně-osvětovými filmy, dobrý nápad! Člověk se zabaví a něco nového se dozví. Taky musím pochválit sestřičku paní doktorky. Je vstřícná a šikovná i když někdy razantnější v komunikaci. Paní doktorko a sestřičko díky.V

ok


M

velmi sympatická a umí


R


lékařka velmi svědomitá,příjemná


Došlo k chybě, zkuste to znovu