Ortodoncie
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Naše zkušenost velmi velmi špatná. Dceři dělala paní doktorka rovnátka, obrousila ji další zuby, stálo nás to spoustu peněz a výsledek naprosto žádný. Za 2, 5 roku se zuby vůbec nehnuly. Po změně lékaře, který se nestačil divit, co v puse dcera má a po udělání rovnátek nových, se zub začal rovnat po pár dnech. Takže za mě 100% nedoporučuji.

Nedoporučuji ! Nepříjemná sestra, nepříjemná doktorka, předražená "péče", hygiena nulová - nenasadí si ani rukavice, a o roztržených koutcích po každé návštěvě, kdy se mi hrabala v puse, ani nemluvím. Rovnátka jsem nosila 3,5 roku a půl roku po sundání se mi zuby posunuly ještě hůř, než byly předtím (nenasadila mi ani fixní drátek) a předkus se mi z 5 mm posunul na 9 mm. Několikrát jsme za ní byli s tím, že se mi zuby hýbou, ale "paní" doktorka nám řekla, že se to spraví, až se vytrhnou osmičky. Po třech letech jsme se odvážili zkusit jinou doktorku, od které jsme se dozvěděli, že se mi předkus vůbec nemusel takhle zhoršit při správné léčbě a to stejné i s posunutím zubů, bohužel jenom v době, kdy čelist pořád roste. Takže 3,5 roku a skoro 37 tisíc za léčbu v háji plus budou další náklady za nová rovnátka, protože to znovu pojišťovna neproplatí a ještě k tomu budu muset podstoupit operaci, kvůli špatné léčbě ! Pokud chcete mít pěkné zuby rozhodně NECHODIT K DOKTORCE STŘÍBRSKÉ !!!

Dobrý den,u této lékařky jsme se snažili srovnat synův předkus vyndavacím rovnátkem asi 3-4 roky a bez výsledku.Začali jsme u 3-5mm a momentálně máme 9mm!!Je mu 13 a furt jsme čekali ohledně rovnátka na stálo prý na nějaký zub,ale spíše to bylo čekání ohledně peněz za počet návštěv a oprav rovnátka.Nechápala jsem to a konečně udělala krok a změnila lékařku,jsem za to ráda,protože jsem se dozvěděla,že to rovnátko na stálo už mohl dááávno mít.Za 14dní nám ho nandají a pokud to půjde dobře ,tak nám nebudou muset trhat stoličky(díky předešlé léčbě!!) a konečně se to doufám bude rovnat.Určitě NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

Paní doktorka u mě bohužel řešila pouze důsledky (předkus a zuby, které se nevešly do horní čelisti) a ne prvotní příčinu (úzkou horní čelist - byla užší než dolní, což vedlo k skříženému skusu a špatnému postavení zubů, zuby se díky tomu více a dříve opotřebovávaly a to na nesprávných místech). Sice jsem od ní v 16 letech odcházela s na první pohled rovnými zuby (byť na honí zuby mi ještě chtěla dát rovnátka kvůli estetické vadě), bohužel funkční vada zůstala nevyřešena. Po správné léčbě řešící hlavní příčinu, jež jsem absolvovala u jiné ortodontistky, mohu rekapitulovat, co mi cca 8 let léčby u této paní doktorky přineslo. Ano, srovnala mi poměrně pěkně spodní zuby. Za to mám ale v horní čelisti zbytečně o dva zdravé zuby méně ( nepočítám osmičky, ty by musely ven tak jako tak, jedná se o čtyřky, vytrhla je, protože bez rozšíření čelisti by se mi tam nevešly), které by se mi po správné léčbě do čelisti pohodlně vešly. Taktéž jsem díky tomu přišla o jeden zub, který vinou špatného skusu a nerovnoměrné zátěže praskl. Navíc jsem musela podstoupit poměrně bolestivý a náročný zákrok, který by, kdyby mě léčila správně již v dospívání, vůbec potřeba nebyl. Proto nemohu paní doktorku doporučit, trhání zubů není řešení!

Pokud nechcete ztratit možnost mít jednou hezké zuby, nikdy tuto ortodontistku nenavštěvujte! V detství mi pokazila co mohla. Jejím řešením uzké čelisti bylo nechat mi vytrhat celkem dost zubů "že se to srovna", asi aby s tím neměla práci. Dnes mi specialisté nabízí jedinou možnost jak nemít obrovské díry mezi zuby a to jsou IMPLANTÁTY, které si mám sama zaplatit. O riziku PARADONTOZY v pozdějším veku ani nemluvím..

Paní doktorka má velice zvláštní přístup, přinesla jsem jí můj rentgen zubů z domova a ona mi napsala papír (doporučení na vytřežní 8miček někam do krče) Za tohle chtěla 400kč !!!! Tak jsem jí řekla že prostě peníze nemam. Doktora si můj rentgen a doporučení nechala a předá mi to zpět až jí přinesu 400kč. 3 Roky jsem tam nebyla a nikdy v životě nepůjdu. 400kč za vypsání pár řádků. Nepochopim jak takový člověk je doktor.

Velice všem doporučuji přejít k jinému lékaři. Není normální čekat na lékaře 45min. Lékařka má dosti nešetrné postupy, které jsem u jiného ortodontisty nezažila. Hygienu paní Stříbrská už vůbec neřeší. Na to jak je drahá, žádná kvalita a k pacientům má otřesné chování i když si zuby čistí :-)

Vůbec nechápu jak si někdo může stěžovat na to že se mu zkazily zuby během nošení fixu a spojovat to s neodborností paní doktorky. Jediný důvod proč se zuby kazí, je ten že jste prase a nečistíte si zuby tak jak máte. K paní doktorce jsem chodil od mladých let - můj problém, nedostatečně vyvinutá spodní čelist ("ptačí profil"), předkus a křivé horní zuby. Nejprve jsem měl klamta, poté patrovou desku a na konec fix nahoře i dole. Léčba trvala celkem 6 let a výsledek je perfektní. Zuby mám rovné, bradu velkou a absolutně vůbec se mi žádný zub nezkazil - čistím si je... Přístup paní doktorky je korektní, o příplatcích dopředu informuje a jestli nechci platit za kvalitu, tak můžu jít jinam, že ano. Pan doktorka má vysokou kvalifikaci o čemž svědčí i zjískané diplomy které jsou v ordinaci k nahlédnutí. Čekací doba je občas delší, to je pravda, ale bavil jsem se v čekárně s pacienty a někteří za ní jezdí až z moravy - to myslím také svědčí o její kvalitě, nemyslíte? Proto nemohu souhlasit se stížnostmi na drahou péči atd. Za kvalitu se platí a tak to bude vždycky. Kdo chce aušus může zajít ke kováři...

Doktorka je hrozná!! Už se u ní léčím 4 roky, vytáhla mi z kapsy přes 27tis. a mám z toho jen zničené zuby!! Protože mi už 2 roky slibovala sundání fixních rovnátek neřešila jsem bohužel přesun k jinému ortodontistovi. Nyní i když jsem jí upozorňovala na citlivé zuby, na váček pod zubem, nikdy mi nevěnovala pozornost. Nyní jsem u stomatologa zjistila, že mám zánět zubu způsobený destrukcí zubu rovnátkami!! Když jsem byla na poslední návštěvě tak mi zuby ještě pořádně utáhla, aby to nejen bolelo, ale aby mi je zničila úplně! Nyní jdu na čištění kanálků a vytáhnutí nervů a budu se modlit aby zub nebyl mrtvý. Už jsem se přehlásila a to doporučiji vřele všem!! Zuby vám nesrovná jen zničí! :-( O hygieně, či čekání i přes domluvený čas se tady asi ani rozepisovat nemusím...

S paní doktorkou i s její léčbou jsem nadmíru spokojena!