MUDr.

Hana Stenchlá

Kontaktní informace

• Paní doktorka,je jedna z nejlepší,doporučuji!Její milí příštup k pacientovi mě někdy až udivuje,moc hodná.Opravdu Doporučuji

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Martin Bura
    Martin Bura
    Karviná

Věra Pavlíčková
    Věra Pavlíčková
    K. Sliwky 620, Karviná
    Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velice milé a ochotné, svou prácí dělají na víc než 100% a proto jsem ráda,… Více

Nikol Timkovič
    Nikol Timkovič
    Fryštatáská 168/32, Karviná
    Chodím k paní Doktorce po operacci šedého zákalu, je velice milá, ochotná, nikdy nečekám v čekárně, vše jde jako… Více

Halina Tomanová

Svatava Pišťáková
    Masarykova 900, Orlová
    super doktorka vždy fajn pokecám :o) Barbora Miklošová Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• perfektni lekarka se srdickem na spravnem miste

• Paní doktorka Stenchlá je velice příjemná a kompetentní osoba

• S

Převzala ordinaci po Mudr. Staňkovi a můžu říci, že to je podstatný rozdíl, paní doktorka je velice vlídná, vstřícná a profesionální, ordinace i čekárna vypadá moc dobře a příjemně.

• P

Velmi příjemná paní doktorka, odborník na svém místě, trpělivá při zkoušení brýlí, pěkně barevně zařízená ordinace a čekárna a bude to ještě lepší, až začne ještě dělat i čočky.

• H

Perfektní oční doktorka:) Vyšetřila mě po všech stránkách a jako jediná oční doktorka dokázala poukázat na mou vadu a doporučit odborníka. Příjemná, super přístup, nenechá nic nedořešené. více než doporučuji. Na Karvinou bych takového odborníka nečekala.

• M

Nejlepší paní doktorka ,kterou jsem kdy potkala. Je to člověk na pravém místě.Všem doporučuji!!! Ordinace moc krásně a vkusně zařízená a skvěle vybavená.

• P

Lékařka s lidským přístupem k pacientovi.Dostalo se mi zakladního vyšetření jaké mi jiný lékař nikdy neudelal.