Žižkova 2379/54a, Karviná
Poliklinika Karviná (mapa)

Paní doktorka,je jedna z nejlepší,doporučuji!Její milí příštup k pacientovi mě někdy až udivuje,moc hodná.Opravdu Doporučuji

perfektni lekarka se srdickem na spravnem miste

Paní doktorka Stenchlá je velice příjemná a kompetentní osoba

Převzala ordinaci po Mudr. Staňkovi a můžu říci, že to je podstatný rozdíl, paní doktorka je velice vlídná, vstřícná a profesionální, ordinace i čekárna vypadá moc dobře a příjemně.

Velmi příjemná paní doktorka, odborník na svém místě, trpělivá při zkoušení brýlí, pěkně barevně zařízená ordinace a čekárna a bude to ještě lepší, až začne ještě dělat i čočky.

Perfektní oční doktorka:) Vyšetřila mě po všech stránkách a jako jediná oční doktorka dokázala poukázat na mou vadu a doporučit odborníka. Příjemná, super přístup, nenechá nic nedořešené. více než doporučuji. Na Karvinou bych takového odborníka nečekala.

Nejlepší paní doktorka ,kterou jsem kdy potkala. Je to člověk na pravém místě.Všem doporučuji!!! Ordinace moc krásně a vkusně zařízená a skvěle vybavená.

Lékařka s lidským přístupem k pacientovi.Dostalo se mi zakladního vyšetření jaké mi jiný lékař nikdy neudelal.

perfektni lekarka se srdickem na spravnem miste

Paní doktorka Stenchlá je velice příjemná a kompetentní osoba