Hana Štajncová Procházková, neurolog Hradec Králové

MUDr. Hana Štajncová Procházková

Neurolog

Akademika Heyrovského 1171, Hradec Králové
DAVIDOV s.r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: DAVIDOV s.r.o. Po opreraci jsem hledal neurologa a měl jsem štěstí že jsem na 1. narazil na tuto paní doktorku díky doporučení z rodiny

Paní doktorka je opravdu velmi milá,naslouchá pacientovi,vše proběhlo bez problému a odborně, kéž by bylo více lidí ve zdravotnictví s takto příjemným chováním k pacientům.

Perfektní lékařka a člověk na svém místě!!! Není co jiného dodat jen kdyby takových bylo víc! :-)

Paní doktorka je velice příjemná milá a vstřícná. Má dobře vybavenou ordinaci a paní doktorka je velice pečlivá, pořádně pacienta vyšetří - prostě tak jak to má být, a nebo jí se ani nákladnějších vyšetření... takže já za sebe paní doktorku určo doporučuji :)

Na základě hodnocení jiných pacientů souhlasím jak z hlediskem přístupu k pacientovi tak i odborným přístupme

Paní doktorka má nevšední přístup k pacientovi,je empatická,milá,vstřícná a hlavně vysoce profesionální.Chválím den,kdy jsem se dostala do její péče.!!!

velice dobrá neuroložka,má lidský přístup k pacientům

Opravdu nej., nej, mohu vřele doporučit. Lepší neurolog neexistuje.dříve jsem chodila k paní doktorce Součkové tolik let. Vše bylo pro ni problém. Když jsem žádala o ct bylo mi řečeno A NA CO? Hned při prvním vyšetření u paní doktorky Štajncové jsem dostala magnetickou rezonanci a mnohá další vyšetření. Byla jsem jak Alenka v říši divů. Moc paní doktorce děkuji za její přístup k pacientům.

Musím říct, že jsem snad po druhé v životě narazila na opravdu skvělou lékařku! Má skvělý přístup k pacientovi a "nebojí" se i nákladnějších vyšetření. Čeká se sice déle, ale paní doktorka to svým zájmem o zdraví pacienta na 100% vykompenzuje. Můžu tedy jedině doporučit ;)

Velmi příjemná a velice pečlivá. Opravdu velmi lidský přístup a myslím i vysoké profesionální kvality.Děkuji

Pí.MUDr je neobyčejně vstřícná, v době,kdy jsem nemohla najít pomoc v akutní bolesti mě ošetřila, následně vyléčila.Díky ní mám opět plnohodnotný život.