Ord. praktického lékaře gynekologa
Oblouková 213, Děčín

Paní "doktorka" hrůza... před cca 20 dny jsem u ní byla na pravidelné prohlídce při prohlídce to bylo šup šup vůbec nebyla pečlivá protože měla hodinu a něco do konce a nejspíš pospíchala, při prohlídce mě poranila nehtem a pak vůbec nepoužila lubrikant takže to bylo velmi příjemné!!! Když jsem od ní odcházela vše mě dole bolelo! Druhý den to začalo.. hrozné pálení svědění zarudnutí.. myslela sem si že mi to nejspíš odřela jelikož to dřelo při vyšetření..no po 14 dnech se to vůbec nechtělo uklidnit naopak se to rozlejzalo! Takže perla nakonec od paní "doktorky" jsem si odnesla krásnou kvasinkovou infekci - jak tolik pospíchá a není pečlivá tak si nejspíš řádně nečistí nástroje!!! hledám někoho jiného

Paní doktorka Spáčilová je sice milá,ale pokud máte problém,tak ta ho určitě nevyřeší.Moje dcera chodí na pravidelné prohlídky,několik let už bere antikoncepci.Pokud vím měla by jí doktorka aspoň občas vzít krev na srážlivost a jaterní testy,pchááá v životě se to nestalo.Změřit tlak a nazdar a když si chtěla sama vyžádat krevní test,řekla jí paní doktorka ať jí to udělá obvodní,že jí to neproplatí pojišťovna!!!Naposledy tam byla,protože se jí udělal opar,je to genetická záležitost,jsem se teď dozvěděla od primáře z infekčního,kde moje dcera skončila se zápalem mozkových blan,způsobeným virem ze kterého vznikají opary!!!!protože paní doktorka jí místo SKUTEČNÉ LÉČBY doporučila mastičku.Neskutečný!!Taky mám ještě u p.doktorky kartu,ale v životě tam nepáchnu,já ani moje dcera,to už opravdu stačilo.

Rozhodně nedoporučuji, před 5 lety jsem porodila v pátem měsíci a miminko zemřelo, kvůli její neschopnosti dělat těhotným pravidélné stěry a posílat těhotné na krev, by se dalo všemu předejít. Na její otázku potřebujete něco jsem byla alergická. Za mě určitě nejhorší gynekolog.

S paní Mudr.Spáčilovou-Královou jsem dalo by se říci spokojená. Nevím ,možná je to i tím,že jsem neměla a doufám že nebudu mít závažnější problém,který by paní doktorka nedokázala vyřešit. Pak bych možná názor změnila. Docela mě tu překvapují až tak negativní názory,hlavně více méně ohledně chování paní doktorky. Chodím k ní od začátku,co ordinuje po paní Mudr.Zdeňkové a naopak vždy byla ke mě milá a příjemná. Snad jednou se mi zdála odměřenější,ale vyšetření proběhlo,k mé spokojenosti.Akorát když jsem viděla ,že není ve své kůži,tak jsem nechtěla zdržovat a co nejdříve bez otázek odejít. Ale na negativní komentář to určitě nebylo. A to já jsem docela dost vnímavá,co se týká chování doktorů k pacientům. Stačí sebemenší nezájem k nemocnému,nebo ne moc vstřícné chování a okamžitě jednám. Kdybych měla tu moc,doktor v tomhle případě okamžitě letí. Takže dle komentářů,bych musela už být někde jinde. Proto mě to docela překvapuje,co tu čtu. Ještě k vyšetření: Co se týká ultrazvuku,udělá mi ho vždy na roční prohlídce po vyšetření,aniž bych měla nějaký problém.Odpoví mi vždy na určité otázky,o které se zajímám ohledně mého zdravotního stavu. Vzala jsem i mou dceru k paní doktorce. Je možný,že se buď vždy trefím do správného dne paní doktorky,když je to jednou za rok,anebo se člověk zrovna trefí do špatného dne paní doktorky , v případě vaším. To mluvím o náladách Mudr,Spáčilové/Králové/, jak uvádíte ve vašich názorech,néé o závažnějších problémech.Tam by samozřejmě náladové dny být neměly. Ale jak už jsem psala,zatím špatnou zkušenost s Mudr Spáčilovou ohledně zdravot.problému,nebo chování nemám.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji.Co se vrátila po mateřské dovolené rozhodně není tak pečlivá,jak by gynekolog měl být.V těhotenství mi neléčila ani jeden zánět,vždy jsem si musela zajít do nemocnice.Vůbec se mnou nekomunikovala,jak se daří miminku,na co jsem se nezeptala,to jsem nevěděla.Poslední tečkou bylo,když mi v nemocnici oznámili,že mimčo je špatně otočené,velmi malé a má málo plodové vody a t jsem několik dní předtím byla u paní doktorky,která mi řekla jen,že vše je v pořádku.Rozhodně si najdu jiného lékaře,neboť i přístup sestry,která mi odmítla pomoci s kočárkem do prvního patra,protože nefungoval výtah a já jako těhotná ho sama tahat nemůžu,jen mi řekla,tak přijdte jindy,až výtah pojede,byl poslední tečkou.A to,že se jí nelíbí,že tam bohužel musím chodit s malým 16 měsíčním prckem,protže nemám hlídání a nemůžu s ním čekat na vymrzlé chodbě u výtahu několik hodin a potom je dr. i sestra velmi nepříjemná mě nejvíc odradilo.Takže honem pryč.

Mudr. Spáčilovou nemohu doporučit. V minulých letech se to ještě celkem dalo, ale poslední dva roky je to hrůza - co se týče ordinačních hodin, kterých je opravdu velmi málo a v důsledku toho neúnosných front pacientek (které si v bývalé čekárně neměli ani kam sednout a hodiny stály. Nevím jak je to nyní v nové ordinaci a čekárně - ještě jsem neměla tu čest). Zdá se mi přehnané nechat se vyšetřit na objednávku za poplatek 500 Kč, vzhledem k tomu, že mě prozatím nic netrápí a potřebuji pouze pravidelné kontroly 1x za rok. Její péče mě také nenadchla, v případě, že jsem měla nějaký problém, přišlo mi že spíše vyžívá v tom, jak mě opravovat, když nevím co se jak odborně nazývá a já se jí to snažím jen laicky vysvětlit, než aby mi poradila nebo pomohla. Jakmile to půjde, najdu si nového lékaře a přestoupím. Bohužel v Děčíně je tohle problém:-(
Jinak se sestřičkou jsem nikdy problém neměla, byla na mě vždy milá a hodná. Tu mohu jedině pochválit.

Paní doktoru také nedoporučuji pro její neosobní a nekomunikativní přístup. Dlouhé fronty v čekárně a málo ordinačních hodin jen vyhrocují situaci, co mě však zaráží je fakt, že za poplatek 500,-Kč by si doktorka čas udělala a objednala pacientku na určitou hodinu.

Paní doktorku rozhodně nikomu nedoporučuji.
Já i moje maminka s ní máme nepříjemné zkušenosti. Kvůli stěhování jsem přešla k jiné paní doktorce, a ta mi při vstupní prohlídce udělala ultrazvuk a sdělila závažné zdravotní problémy, které prý již určitě trvají několik let, ale já jsem o nich nevěděla, protože doktorka Králová (Spáčilová) mi ultrazvuk nikdy nedělala.
Maminka měla také určitý problém, paní doktorka jí ale odmítla, neboť měla půl hodiny před koncem ordinační doby, proto šla mamča k jinému doktorovi a od něj rovnou do nemocnice.
Z počátku jsem obdivovala paní doktorku za to, že se stará o děti a navíc ordinuje, ale je to na úkor kvality, o nic se nestará. Pokud svou práci nemůže dělat pořádně, ať ji radši nedělá vůbec.

Nedoporučuji, vůbec nevím jak mohla dostat atestaci.Pokud nemáte problém vše ok jakmile se objeví rači nemluvit a nedej bože, aby jste byly těhotné. Nyní mám jiného gynekologa dojíždím až do Ústí n/L ale stojí to za to.
Sestřička byla vždy na mne milá a příjemná.

pani doktorku nedoporučuji,prvně vas vyslechne sestra studený čumák,pak čekáte 3hodiny v čekárně,u doktorky mate pocit že ji zdržujete,obtěžujete a váš problém nevyřeší.jsem po šestinedělí,slušně jsem lékařku požádala zda by mě vzala na kontrolu v určitou hodinu protože mám malé uřvané mimčo,byl mi nabídnut termín za měsíc i když jsem řekla že mám problém,protože má pani Dr.plno a pak dovolenou a že jestli se mi to nelíbí mám jít jinam protože má 4000pacientek.Dost neprofesionální,lékařská komora by asi koukala.