Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná, až arogantní. Začala jsem k ni jezdit, aby mi pomohla a né proto, abych si poslechla, že jsem pro ni ztráta času, což mi přijde jako velice nevhodné chování k pacientovi. Jako pomoc umí nabídnout jen prášky a doporučit pitný režim.

Paní doktorka Slezáková je velice pečlivá, svědomitá lékařka .Moc si jí vážím a má můj veliký obdiv:-)E.K.

K paní doktorce Slezákové chodíme od té doby, co nastoupila v Žamberku. Jsme s ní velice spokojeni ..Je opravdu milá, příjemná a neurologii rozumí.Pacientovi se maximálně věnuje a vždy pomůže a poradí.Všem ji doporučujeme. I její sestřička je příjemná.Děkujeme Foglovi

Tuto paní doktorku bohužel nemůžu doporučit. Přijde mi zmatená, velmi často se ptá sestřičky co a jak. I při nevyléčené nemoci je schopná vám říct, že už nemusíte chodit. Nemám k ní vůbec důvěru.

S paní doktorkou jsme velice spokojení a máme ji rádi.Je to naše zlatíčko a jsme rádi, že ji tu máme.

S paní doktorkou jsme všichni velmi spokojeni, celá naše rodina. Mám informace ze svého okolí, že náš názor sdílí většina lidí - je šikovná, milá, vstřícná, obětavá a přímá. Člověk se dozví pravdu, ať je jakákoliv,proto si jí všichni vážíme.Možná
paní, která se pod svůj názor zbaběle nedokáže ani podepsat, od paní doktorky slyšela pravdu, kterou ani slyšet nechtěla.Známe spoustu doktorů z různých regionů /i z Prahy, kde jsme původně žili/, to byste teprve viděli tu pravou aroganci. Duškovi

Paní doktorka je velmi milá, obětavá a ochotná, má hezký přístup k pacientům.
Mohu jen doporučit. P.B.

Jednání paní doktorky s pacientem je příkladné a všem ji doporučuji.

Ž

Znám dost doktorů ke kterým se chodí jen proto,že se musí.K paní doktorce chodím rád,bez obav,protože vím,že udělá vše co je v jejich silách a pomůže mi.Mohu jen doporučit.

Plně se ztotožňuji s předchozími kladnými názory a paní doktorku všem doporučuji.