Praktický lékař pro děti a dorost (Po-Pa 7:00-11:00)
Lumírova 2, Ostrava

K paní doktorce chodili už mí sourozenci a já sám k ní chodím odmala. Těch 20 let, co ji známe, jsme s ní měli jen dobré zkušenosti.
Vždycky mi pomohla a poradila. Vždy se o mě s péčí zajímala a nebyl jsem jí lhostejný. Byla velmi pečlivá až všetečná, aby si byla jistá, že jsem zdravý. Vždy se na ní obracím s důvěrou.
Paní doktorka také pracuje dosti rychle a v čekárně si člověk většinou moc neposedí.
Je také velmi otevřená a má ráda děti.
Jedinou její nevýhodou je, že nejde s dobou co se týče techniky. Vše píše ručně a občas použije psací stroj.
Co se týče sestřičky, je milá a hodná a s paní doktorkou si sednou.
Už mám 18 a brzo k ní budu muset přestat chodit a považuju to za škodu. Takovou pohodu už nikdy mít nebudu.

Byla jsem sice u paní doktorky asi 3x s neteři, ale jsem velmi spokojená s paní doktorkou. Má skvělý přístup jak k dětem tak i k rodičům. Kdybych mela své děti,určitě je svěřím této paní doktorce -

Paní doktorka se s diagnózou moc neobtěžuje, musíte ji téměř prosit, aby vám dala něco proti horečce nebo antibiotika. To, že neumí poznat mononukleózu je PRAVDA! nevezme krev, aby tuto diagnózu potvrdila nebo vyvrátila. V žádném případě NEDOPORUČUJI!!!

Mám jen výborné zkušenosti s paní doktorkou. Vždy mé děti dobře léčila. Mohu doporučit.

Máme dvě děti(8 a l2 let), k paní doktorce s nimi chodím od narození a jsem velice spokojená. Oba jsou alergici a astmatici, opakovaně nám paní doktorka psala lázně. Je vždy ochotná a milá.

také bych nikdy tuto lékařku nedoporučila, zvracení je normální, průjmy jsou normální a alergie??..to má na svět, dnes to má každý...zástava dechu?..to jste šílená matka, to je normální a za jejích dob tyhle blbosti, jako monitory nebyly.
Po změně lékařky v 5-ti měsících miminka jsme skončili téměř na měsíc v nemocnici..
potvrdila se alergie na mléčnou bílkovinu i těžký reflux z něhož již měl malý zápal plic a musel brát silná ATB...do prkýnka!!proto měl zástavy dechu..dusil se!!!!!!!!! to nemluvím o problémech s očkováním a reakcích ap....kdo chcete mít zdravé dítě, tak rychle pryč, je jen otázkou času, kdy se stane malér..toť můj názor

Mám postižené dítě a můžu říct, že já i dcera máme paní doktorku rády, moc pro nás udělala . Nyní čekáme další dítě, a tak paní doktorce přivedeme přírustek.

Já jsem také u paní doktorky velice spokojená a doufám, že i v důchodu ještě několik let bude pracovat. Moje děti k ní chodí velmi rády, dokonce se do ordinace těší. Vždy nám dobře pomohla !

Mám velmi dobré zkušenosti s paní doktorkou- chodí k ní dvě moje děti. Vždy dobře ošetří a poradí. Nechodila bych jinam.

Díky paní doktorce mi neprasklo slepé střevo,již scházelo jen málo. Ted k ní chodím se synem, protože jí plně důvěřuji.