Hana Šimečková, pediatr Ostrava

MUDr. Hana Šimečková

Pediatr

Nám. SNP 4, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jsem velice spokojená, doporučuji.

Paní doktorku mohu všem doporučit, milá vstřícná a k dětem úžasná a v neposlední řadě odborník, ke kterému se obracím s důvěrou při jakémkoliv zdravotním problému svých dětí. Hodnocení - velmi dobrý

Však její sestra, pravý opak doktorky. Pokud mohu poradit, pozorně sledujte pořadí v jakém dorazíte, nestalo se mi poprvé, že mě sestra nechala "náhodou" čekat déle a brala jiné děti. Omluva? Kdeže, ještě jsem dostala vynadáno. Sestřička, která tuto zastupovala po dobu třech let byla o mnoho lepší. Nejsem jediná maminka, která by ji brala zpět. Hodnocení - velmi velmi velmi slabé

No bohužel já nemám s Dr.Šimečkouvou dobré zkušenosti. Je sice hodná a milá,ale co se týká lečby moji dcery tak mi opravdu nevyhovuje.. Malá byla 3 měsíce střídavě 2 týdny nemocná a týden v pohodě,tak se to opakovalo 4x po sobě a ona až pak udělala takové maximum pro ni,že ji vzala krev z prstu..žádné vyšetření (nosní,krční) vubec nic.Dokud jsme si u jiné nemoci neřekly..Píše jenom samé sirupy,které nám nepomáhají..Na zelenou rýmu a zahlenění jsme ted měsíc braly jedno a to samé (3 sirupy) a včera jsem tam byla naposled,a dostala zase to samé Aierus ( na alergickou rýmu ) když malá žádnou alergii nemá.A odpoledne mi malá chytla horečku 39.7. tak jsem řekla dost..Zítra jdu vyzvednout kartu a přecházím k jiné.. Bohužel paragraf je 9 dní..takže aby pokaždé byla léčená minimálně měsíc a víc,to fakt prostě nejde.. tak ode mě slabý.

K paní doktorce jsem chodila od narození a ted tam mám děti a vnučku.je velmi dobrá a nikdy jsem s ní neměla potíže.proto doporučuji ostatním.

K paní doktorce Šimečkové už chodím několik let a jsem s ní velmi spokojena je milá, vstřícná a vždy mi pomohla. Je prostě skvělá.

K paní doktorce Šimečkové jsem chodila s mými dětmi už před 27lety a byla jsem vždy spokojená! Dnes navštěvuje paní doktorku moje dcera se svym synem . Je velice ochotná všechno vysvětlit mladym maminkám . Milá a moc příjemná , co více si přát!! Děkujeme paní doktorko ..... Adamčíkovi

K Paní doktorce jsem chodila já jako dítě a vždy mi pomohla.Paní doktorka je velice příjemná.Teď k ní chodím i s mou malou dceruškou.Paní doktorku jen DOPORUČUJI.

Byla jsem spokojená s péčí.

U paní doktorky se mi vůbec nelíbil přístup loni v létě kdy byla za zástup mudr. Foldýnové. Nechala mě čekat s roční dcerou s horečkama, plnou pusou aftů nateklýma dásněma s bolestma čekat skoro hodinu v izolační místnosti, než vyšetří ostatní děti! z toho čekání v takovém dusnu malá dostala doma horečky ještě větší! Už chápu proč nás máma jako malé děti když jsme docházeli k mudr.Šimečkové přehlásila vedle!!!

K paní doktorce jsem chodil 19 let. Nikdy jsem neměl žádné problémy, je vstřícná, zkušená a k dětem se chovat rozhodně umí. Rozhodně doporučuji. RK.