Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Partyzánů 2174, Uherský Brod

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Partyzánů 2174, Uherský Brod

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Napište něco o sobě např.: Lékařskou prax mám od roku 1987. V roce 1995 otevřel jsem svou ordinaci...

Léčené nemoci

• Osteoporóza

Není co vytknout, paní doktorka je opravdová profesionálka, vyslechne a poradí, vše provádí s opatrností a pečlivostí. Sestřička také velmi příjemná. Doporučuji.

K paní doktorce už chodím dlouho.Je vždy příjemná a milá i se sestřičkou.

Paní doktorku vřele doporučuji, profesionální, ochotná, vstřícná. A také trpělivá při vyšetření dětí, které není zrovna jednoduché.

Paní doktorka Sikorová absolutně splňuje mé představy o profesionálním, pečlivém, slušném a pozorném přístupu k pacientovi. Příjemné prostředí,člověk se tam necítí jakoby obtěžoval :-) Děkuji.

Velmi šikovná paní doktorka.

Doporučuji

Paní doktorku doporučuji a hodná je také sestřička:-)

Je to vynikající lékařka specialistka.To uplně stačí.

profesionálka,perfektní,skromná,vstřícná paní doktorka,ochotná všechno vysvětlit a navíc byla jediná,která mému synovi,dnes už dvacetidevítiletému muži správně po dlouhých peripetiich diagnostikovala oční vadu,kterou předtím nikdo nepoznal,i když jsme prochodili x očních lékařů,od té doby tam chodí dodnes můj syn na kontroly a brýle od té doby nesundává,protože má takové jaké mu paní doktorka naordinovala.Takoví by měly být lékaři všichni i když jsou někdy už vyčerpaní a s tím toto poslání,ne povolání šli dělat.Velmi příjemná a ochotná je i sestřička a proto,jak paní doktorce,tak i sestřičce přeji hodně zdaru i nadále a takový lékaři by měli dostat plat dvakrát takový jaký mají,protože si ho zaslouží.!!!'!!!

Sympatická, vstřícná,vysoká odbornost,profesionalita,příjemné a lidské chování. I když tam mívá hodně pacientů, všechno zvládne. Sestra je též fajn. Naprosto doporučuji.