MUDr. Hana Šanderová

Český Krumlov 1 adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
T.G. Masaryka 188, Český Krumlov

C

Výborná paní doktorka!! Vždy velmi milá,vstřícná a chápavá! Zubaře se velice bojím,ale jí mám ráda a věřím jí,tím je i ten strach menší. Chodím k paní doktorce přes 20 let a za tu dobu nemám nic,na co bych si mohla stěžovat!! Moc za to děkuji paní doktorce i moc milé sestřičce!! Marta Cifreundová.

Skvělá paní zubařka, která je vždy v dobré náladě. Odbornice, která se stále zdokonaluje. Skvěle vybavená ordinace, vstřícný přístup. Ona i sestřička jsou velmi milé. Chodíme k ní celá rodina již přes 20 let a neměnili bychom.

Velmi příjemná, milá, ochotná, s krásným přístupem ke každému pacientovi ať je malý nebo dospělý. Stále v dobré náladě. Do této ordinace se nemusí nikdo bát vstoupit, vždy tam vládne příjemná atmosféra. Pochvala je i pro sestřičku. Obě si jí zaslouží.

Příjemná.

Jsem pacientkou MUDR. Šanderové již více než 15 let a ve svém životě jsem již absolvovala mnoho stomatologických prohlídek a samozřejmě se mi nevyhnuly ani zákroky více či méně nepříjemné. K "zubaři" nechodí asi nikdo s radostí a nadšením, natožpak aby se někdo vyloženě těšil. Já osobně chodím ke stomatologovi s železnou pravidelností a snažím se všemožně, aby prohlídky probíhaly pokud možno rychle a bezbolestně. I přes to s hlubokou hrůzou a děsem. V ordinaci paní doktorky Šanderové je, i přes neoddiskutovatelnou "hrůznost" místa, okamžitě po vstupu cítit příjemná vstřícná atmosféra, která snímá velkou část strachu ještě dříve, než je člověk usazen do křesla. Paní doktorka je vynikající odborník na svém místě, setrvale dbá na zvyšování svých profesních znalostí, rozvoj dovedností a aplikování moderních stomatologických postupů do běžné praxe. Veškeré postupy nejprve vysvětlí, nastíní možná řešení a vnímá pacientův celkový stav - psychický i fyzický. Dvě plomby, kterými mi paní doktorka před deseti lety vyplnila zubní sklovinu vyvrtanou kvůli kazu, měly výrobcem garantovoanou maximální životnost kolem dvou let, mám obě dodnes. Dle mého je to jeden z jasných důkazů vypovídajících o kvalitě provedené práce. Zdravotní sestra je vždy usměvavá, vstřícná, zcela optimistická a plně empatická. V této ordinaci není nic problém a vše se řeší ihned tak, aby byl pacient zcela spokojený. Mohu vřele doporučit.

výborná doktorka

Je to nejlepší zubařka, kterou jsem kdy potkala....

Paní doktorka je velmi šikovná a ochotná a vždy mi pomohla.nemohu si na ní ztěžovat.