Hana Révayová, zubař Cheb

MUDr. Hana Révayová

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jungmannova 32, Cheb
Samostatná ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme celá rodina. Osobně jsem vystřídala několik zubařů a nejspokojenější jsem tady. Přístup i provedená práce jsou vždy perfektní. Děkujeme :)


Ověřeny pacient

Kdyby to šlo, nedala bych paní doktorce ani půl hvězdičky. Přístup typu: "Nic tam nevidím, tak tam asi nic nebude, vyvrtáme tenhle zub a uvidíme co to udělá." - a to doslova cituji její slova, považuji za významně neprofesionální. Po návštěvě nového doktora mi byly zjištěny 4 kazy, jeden dokonce pod plombou a to jsem u paní doktorky byla ani ne před měsícem. Navíc nejsem sama, koho takhle poškodila. Paní doktorka by měla přehodnotit svou práci a buď ji začít dělat pořádně nebo jí radši nedělat vůbec.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Bohužel musím práci paní doktorky označit jako velmi špatnou a pokud by to šlo, dal bych ještě méně hvězdiček, neboť mi tato odbornice pokazila všechny zuby, kvůli její neprofesionální péči jsem o několik zubů přišel, ač bych nemusel a to v docela nízkém věku. Paní doktorka také neviděla nebo nechtěla vidět kazy, které tam zjevně byly, neboť má nová zubní lékařka mi musela opravit veškeré zuby, za což jsem si tvrdě zaplatil... Paní doktorka by se měla zamyslet nad tím, zda by svou praxi neměla pověsit na hřebík... Nejsem bohužel jediný, komu takto uškodila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nejlepší- bez komentáře.


Přístup této dentistky je sice vlídný a profesionální, ale odvedená práce se mi jeví jako nekvalitní. Opakovaně jsem chodila na opravu vypadlé zubní plomby - někdy vydržela měsíc jindy 2 dny. A to vše u jednoho a toho samého zubu. Nakonec jsem byla s děravým zubem skoro rok. Nevím jestli to bylo použitým materiálem (amalgán), ale poté co jsem změnila zubní ordinaci mám s tímto problémem klid a to již téměř 2 roky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsem odešla, protože mi vypadávaly výlně. A když jsem přišla v 11 hod s bolestí zubu, sestřička i paní doktorka mi vynadaly, že bolesti ošetřují ráno a nevzaly mě. A přitom měly v ordinaci jen jednoho pacienta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Přišla jsem k paní doktorce pře 11 roky poprvé,kvůli problému se zubem a od té doby bych jinam nešla.Paní doktorka mne v prvé řadě zbavila strachu z trhání a od té doby tam chodím ráda.Stejně tak i moje děti se do ordinace těší.Dokázala si rychle získat jejich důvěru,prostě profesionálka.


D

Nikdy jsem lepší zubní lékařku nepoznala. Díky Haničko, jsi nejenom skvělá zubní lékařka, ale i kamarádka.


B

měl jsem paradeentozu trhala mi všechny horní zuby a jsem úplně v pohodě.


A

První zubař,kterému se podařilo zbavit mě mé hrůzy z návštěvy zubní ordinace - vlídný přístup,profesionální,rychlá,zatím vždy vše bez bolesti :-) Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti