Samostatná ordinace stomatologa
Jungmannova 32, Cheb

K paní doktorce chodíme celá rodina. Osobně jsem vystřídala několik zubařů a nejspokojenější jsem tady. Přístup i provedená práce jsou vždy perfektní. Děkujeme :)

Kdyby to šlo, nedala bych paní doktorce ani půl hvězdičky. Přístup typu: "Nic tam nevidím, tak tam asi nic nebude, vyvrtáme tenhle zub a uvidíme co to udělá." - a to doslova cituji její slova, považuji za významně neprofesionální. Po návštěvě nového doktora mi byly zjištěny 4 kazy, jeden dokonce pod plombou a to jsem u paní doktorky byla ani ne před měsícem. Navíc nejsem sama, koho takhle poškodila. Paní doktorka by měla přehodnotit svou práci a buď ji začít dělat pořádně nebo jí radši nedělat vůbec.

Bohužel musím práci paní doktorky označit jako velmi špatnou a pokud by to šlo, dal bych ještě méně hvězdiček, neboť mi tato odbornice pokazila všechny zuby, kvůli její neprofesionální péči jsem o několik zubů přišel, ač bych nemusel a to v docela nízkém věku. Paní doktorka také neviděla nebo nechtěla vidět kazy, které tam zjevně byly, neboť má nová zubní lékařka mi musela opravit veškeré zuby, za což jsem si tvrdě zaplatil... Paní doktorka by se měla zamyslet nad tím, zda by svou praxi neměla pověsit na hřebík... Nejsem bohužel jediný, komu takto uškodila.

Nejlepší- bez komentáře.

Přístup této dentistky je sice vlídný a profesionální, ale odvedená práce se mi jeví jako nekvalitní. Opakovaně jsem chodila na opravu vypadlé zubní plomby - někdy vydržela měsíc jindy 2 dny. A to vše u jednoho a toho samého zubu. Nakonec jsem byla s děravým zubem skoro rok. Nevím jestli to bylo použitým materiálem (amalgán), ale poté co jsem změnila zubní ordinaci mám s tímto problémem klid a to již téměř 2 roky.

Od paní doktorky jsem odešla, protože mi vypadávaly výlně. A když jsem přišla v 11 hod s bolestí zubu, sestřička i paní doktorka mi vynadaly, že bolesti ošetřují ráno a nevzaly mě. A přitom měly v ordinaci jen jednoho pacienta.

Přišla jsem k paní doktorce pře 11 roky poprvé,kvůli problému se zubem a od té doby bych jinam nešla.Paní doktorka mne v prvé řadě zbavila strachu z trhání a od té doby tam chodím ráda.Stejně tak i moje děti se do ordinace těší.Dokázala si rychle získat jejich důvěru,prostě profesionálka.

Nikdy jsem lepší zubní lékařku nepoznala. Díky Haničko, jsi nejenom skvělá zubní lékařka, ale i kamarádka.

měl jsem paradeentozu trhala mi všechny horní zuby a jsem úplně v pohodě.

První zubař,kterému se podařilo zbavit mě mé hrůzy z návštěvy zubní ordinace - vlídný přístup,profesionální,rychlá,zatím vždy vše bez bolesti :-) Doporučuji.