Praktický lékař pro děti a dorost
28. října 139/1480, Ostrava

Do této ordinace docházím již 18 let a je mi líto, že to končí neboť dcera se stává plnoletou. Po celou dobu, od miminka, úžasná péče, starostlivost, ochota. Obě paní doktorky profesionálky, milé, vstřícné. Sestřička - sluníčko, k dětem krásný přístup. Mohu jen doporučit a napsat SPOKOJENOST.

Y

Do této ordinace jsem chodil už od dětství a vždy jsem byl maximálně spokojený. Paní doktorka mě vždy pečlivě vyslechla, paní sestřička vždy všechno bezproblému zvládla s lidským přístupem a úsměvem na tváři, každý problém se vyřešil, každá nemoc vylečila a to vždy rychle a účinně. Nikdy mě zbytečně nedopovali antibiotiky atp. Díky nim mám dnes vpořádku zdraví a jsem za to vděčný. Od doby, kdy jsem dovršil 18 let hledám aspoň podobně kvalitního obvodního lékaře a nemůžu najít. Jurij

Paní doktorka Hana Ptoszková (a předtím také MUDr. Nieslaniková)pečovaly postupně o obě naše děti. Setkávali jsme se u nich vždy s mimořádně kvalitní péčí, a to jak po stránce lidské, tak také odborné. Pro naše děti, dnes už dospělé, nebyla nikdy návštěva jejich pracoviště nepříjemnýmzážitkem.Usměvavá a vstřícná sestra navíc přispívala k příjemné atmosféře v průběhu kontrol. Paní doktorka Ptoszková v nás pokaždé zanechala dojem skutečné profesionality. Byla vždy velmi pečlivá, se skvělou schopností empatie. Přál bych si, abychom v dnešní době, která není jednoduchá ani pro zdravotníky, měli co nejvíce takových lékařek!

Nevím, jak hodnotit tuto praxi. U Paní Dr.Ptoszkové ordinuje většinu času její maminka Dr.Nieslaníková. Obě j sou velmi sympatické, k dětem milé, sestřička je osobní, sympatická, hodná.
I když se u nich člověk cítí "jako doma" bohužel to nepovažuji za vše.
1. miminka jsou objednávána do poradny na BĚŽNOU ordinační dobu. Tedy ráno, kdy chodí nemocné děti. To považuji za neprofesionální.
2. O zkrácené podjazykové uzdičce mi bylo v této ordinaci řečeno, že se dnes řeší až kolem DVOU let věku dítěte. Do té doby se pravděpodobně má naučit špatně mluvit. V nové praxi nás ihned odeslali s údivem na ORL pro přestřihnutí.
3. Do doby před 1.4 2012 než byla zavedena nutnost podpisu rodičů o souhlasu či nesouhlasu s očkováním nám BEZ NAŠEHO VĚDOMÍ sestra naočkovala Synflorixem s tím že "je to přece zadarmo, očkujeme to plošně". Proč o tom rodiče informovat, že? Co kdybychom chtěli očkovat třeba jinou vakcínu nebo neočkovat vůbec? Toto mi osobně příjde jako hrubé porušení předpisů. Člověk lékaři důvěřuje a jeho důvěra by neměla být zneužívána v jeho vlastní prospěch.
4. Rady sestriřčky o VÝŽIVĚ KOJENCŮ v typu: dejte mu chleba s taveňákem a podobně jsou už snad jenom takovou perlou.

I i přes sympatické prostředí a přístup jsme nebyli spokojeni.

S paní doktorkou jsme velice nadmíru spokojeni. Vřelí přístup a léčebné metody má paní doktorka po své mamince MUDr. Nieslanikové. vŠEM VŘELE DOPORUČUJEME!!!

Chodím k ní se svými dvěma holkami již 6 let, a jsem velmi spokojena, prostě šikovná jako její maminka pediatrička. Péče je tak jak má být: od anamnézy, přes vyšetření, přes léčbu a vysvětlení léčby. Jen tak dál paní doktorko, jste šikulka.Lenka

S paní doktorkou jako takovou mám velice dobré zkušenosti. Je milá, s dětmi to umí. Vždy skvěle poradila a pomohla. Jen bych oceňovala, kdyby si kojence do poradny objednávala opravdu v době poradny...a ne mezi 7-10 hodinou, kdy je v čekárně nejvíce nemocných dětí. I když to je spíše asi v kompetenci sestřičky, která je mimo to taky velice milá a laskavá. Bohužel syn v čekárně chytil šestou nemoc a následně na kontrole po ATB silný kašel, se kterým už se trápíme několik týdnů(a to ne, že by jsme v čekárně čekali jen pár minutek,ale 45 minut) A vše zbytečně.

Takovou vstřícnou, milou, pečlivou a hlavně oboru znalou paní doktorku jsem jinde snad ani nepotkala. Je prostě nejlepší . Sesřička je taktéž milá a vstřícná. Určitě všem maminkám a tatínkům doporučuji.

Velice příjemná, milá a profesionální paní doktorka a také její pravá ruka vstřícná sestřička, jsem velice spokojená...jen tak dál a mnoho spokojených pacientů.

Jsme velmi spokojení, syn už je sice větší, ale oceňuje kamarádský a lidský přístup.
Paní doktorka i její sestřička jsou prostě lidé na svém místě.