Praktický lékař pro děti a dorost
Hlavní 126, Opava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost nemoc

Dcera chodí k paní doktorce již od narození, ale dnes to byla poslední kapka. Má 6 let a za tu dobu ji dává stále antibiotika bez toho, aniž by ji vzala krev nebo crp. Jen ji poslechne, podívá se do krku a ihned antibiotika i když má jen rýmu. Již 3x jsme ji žádali, aby nám dala žádanku na imunologii a vždy nám odvětila, že na imunologii nic nedá pouze na alegro. Její přístup je čím dál horší, čím je starší tím je horší, měla by jít už do důchodu, protože svou práci již nezvládá a měla by udělat místo lepším a mladším doktorům.

Nedoporučuji je u ní řada čekáte dlouho sestra i lékařka jsou náladové.Doktorka je flegmatická.Léčí homeopatiky které stejně nezabraly.

vynikající paní doktorka, s lidským přístupem, všemožně se snaží pacientovi pomoct a poradit a to nejen chemií, ale i "babskými radami" jako jsou bylinkové čaje a zábaly. Je pravda, že si člověk počká, v ordinaci je stále plno, ale stojí to za to, její léčba je precizní. sestřička je rovněž bezvadná. Když na ni vzpomínám, je mi líto že už nejsem dítě :)

Byla jsem nucena odejít od jiné lékařky, která mi dítě po zdravotní stránce zničila. U paní doktorky Pavlíčkové jsem velice spokojena jak s přístupem, a to jejím i paní sestřičky, tak i po odborné stránce. Nikdy nic nepodceňuje, poradí, povzbudí. JE PROSTĚ SKVĚLÁ ONA I SESTŘIČKA!!!!!

paní doktorka je nejlepší jakou znám, k synovy se chová jako babička,je moc milá,laskavá,se vším mi poradí,nic nezanedbá,je to nejlepší dětský pediatr jakého znám, Lucie

U paní doktorky jsem velice spokojená.K synovi se vždycky chovala spíš jako babička nebo tetička než jako paní doktorka.Sestřička je taky moc hodná.Ještě jsem ani jednu nezažila, že by byly nějak nepříjemné nebo protivné tak jako jsou někteeří třeba v nemocnici nebo na pohotovosti.Neměnila bych. Šárka :-)

Výborný přístup paní doktorky zejména k dětem. Děti ji mají moc rády. Rodičům zase vše vysvětlí. Každému pacientovy věnuje dostatek času. Oceňuji,že nepředepisuje za každou cenu antibiotika. Moc milá je i sestřička. Mohu jen doporučit.

Vždycky se ke všem chovala víc než doktorka...;)

Výborná tetka :-)! Doporučuji.

Velice příjemná a ochotná paní doktorka.