Praktický lékař pro děti a dorost
Moravská 29/497, Havířov

Chodila jsem k pani doktorce jako dite a ted tam chodim s mymi syny.jsem spokojena.vzdycky nam p.doktorka pomuze.Je hodná,citliva nemuzu si stezovat.Chodi tam i sestra s detmi.Je velice spokojena a dojizdi za p.dr až z Albrechtic.DOPORUCUJI.

Dobrý den, chci se podělit o své zkušenosti s paní doktorkou Pastrňákovou. Chodila jsem k ní od dětství, a všechny mé problémy, ať už zdravotní (opakované angíny, nachlazení, virózy apod), nebo i osobní zvládla výborně. POdle svých zkušeností jsem se rozhodla přihlásit k ní i své miminko. Jsem moc nadšená, jak šetrná k němu je, jak mě odborně vybavila do počátku mateřství. Navíc je super, že ve středy ji můžu navštívit i odpoledne, kdy má ordinaci do 18 hod. Já paní doktorku rozhodně doporučuju a nechápu negativní ohlasy.
Z. Maršálková

paní doktorka je super, pokud jste zdraví. Usměje se na vás, když jste nemocní, ale jinak léčí i chřipku způsobem: vyhledám v knize, napíšu tablety.

Má bývalá dětská doktorka, se kterou nemám vůbec dobré zkušenosti. Byla sice příjemná, ale léčit opravdu moc neumí. Nepoznala mi zápal plic, mononukleózu a další věci, i když jsem ji v té době navštívila s tím, že mám problém. Raději ocením lékaře, který není až taaaak příjemný, ale vyléčí mě.

MUJ DETSKÝ LEKAŘ

Moc doktory ještě nepotřebuji, nicméně pokaždé když jsem jí navštívil proběhlo vše v pořádku a k mé spokojenosti. V minulosti jsem již nějaké doktory (praktické) navštívil a musím říc že tady je zatím vše nejlepší.

Paní doktorka je prostě úžasný člověk,s velikou trpělivostí a ocelovými nervy.Když si vzpomenu na to jak pořád volám,když potřebuju s něčím poradit a paní doktorka mi vždy poradí a s ochotou si mě vyslechne.A co se týče léčby je to opravdový odborník,vždy dokáže skvěle poradi a ta léčba je prostě úžasná,vždy se chová k dětem krásně a s úsměvem.Paní doktorku znám už od malička,což je +- 20 let a nedám na ni dopustit.I když to mám přes celé město,jezdím tam se svým synem,kterého zná paní doktorka rovněž od narození.

Je to velmi dobrá lékařka, všem doporučuju!

je to velmi dobra pani doktorka vzdy dobre poradi posle na vysetreni a vzdy s uspechem vylecime synovi nemoci ktere mi lezou uz i krkem ale ona se nikdy nevza a vzdy vyhraje je to proste ta nejlepsi doktorka co mame a ze ji mame uz dvacet let tak klobouk dolu .vsem maminkam doporucuji myslim ze mame skvele i jine detske lekarky ostatn to nekteri znaji sami preji pani doktorce tonej a tu trpelivost co ma a snahu velikou jak vylecit nase pacienty jen tak dale pracujte a nechtesi meho syna co nejdele ve sve evidenci preji vam jen hezke kdy a spokojene pacienty

Paní doktorka je velmi příjemná,hodná.Má skvělý přístup k dětem i k rodičům.Vše vysvětli,zbytečně nepředepisuje ATB jak to znám u jiných doktorů.U všech mých 3 dětí vždy urči správnou diagnozu.Mohu jen doporučit.