Hana Pastrňáková, pediatr Havířov

MUDr. Hana Pastrňáková

Uložit

Pediatr Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Moravská 29/497, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Chodila jsem k pani doktorce jako dite a ted tam chodim s mymi syny.jsem spokojena.vzdycky nam p.doktorka pomuze.Je hodná,citliva nemuzu si stezovat.Chodi tam i sestra s detmi.Je velice spokojena a dojizdi za p.dr až z Albrechtic.DOPORUCUJI.

Dobrý den, chci se podělit o své zkušenosti s paní doktorkou Pastrňákovou. Chodila jsem k ní od dětství, a všechny mé problémy, ať už zdravotní (opakované angíny, nachlazení, virózy apod), nebo i osobní zvládla výborně. POdle svých zkušeností jsem se rozhodla přihlásit k ní i své miminko. Jsem moc nadšená, jak šetrná k němu je, jak mě odborně vybavila do počátku mateřství. Navíc je super, že ve středy ji můžu navštívit i odpoledne, kdy má ordinaci do 18 hod. Já paní doktorku rozhodně doporučuju a nechápu negativní ohlasy.
Z. Maršálková

paní doktorka je super, pokud jste zdraví. Usměje se na vás, když jste nemocní, ale jinak léčí i chřipku způsobem: vyhledám v knize, napíšu tablety.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Má bývalá dětská doktorka, se kterou nemám vůbec dobré zkušenosti. Byla sice příjemná, ale léčit opravdu moc neumí. Nepoznala mi zápal plic, mononukleózu a další věci, i když jsem ji v té době navštívila s tím, že mám problém. Raději ocením lékaře, který není až taaaak příjemný, ale vyléčí mě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

MUJ DETSKÝ LEKAŘ

Moc doktory ještě nepotřebuji, nicméně pokaždé když jsem jí navštívil proběhlo vše v pořádku a k mé spokojenosti. V minulosti jsem již nějaké doktory (praktické) navštívil a musím říc že tady je zatím vše nejlepší.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

M

Paní doktorka je prostě úžasný člověk,s velikou trpělivostí a ocelovými nervy.Když si vzpomenu na to jak pořád volám,když potřebuju s něčím poradit a paní doktorka mi vždy poradí a s ochotou si mě vyslechne.A co se týče léčby je to opravdový odborník,vždy dokáže skvěle poradi a ta léčba je prostě úžasná,vždy se chová k dětem krásně a s úsměvem.Paní doktorku znám už od malička,což je +- 20 let a nedám na ni dopustit.I když to mám přes celé město,jezdím tam se svým synem,kterého zná paní doktorka rovněž od narození.

D

Je to velmi dobrá lékařka, všem doporučuju!

F

je to velmi dobra pani doktorka vzdy dobre poradi posle na vysetreni a vzdy s uspechem vylecime synovi nemoci ktere mi lezou uz i krkem ale ona se nikdy nevza a vzdy vyhraje je to proste ta nejlepsi doktorka co mame a ze ji mame uz dvacet let tak klobouk dolu .vsem maminkam doporucuji myslim ze mame skvele i jine detske lekarky ostatn to nekteri znaji sami preji pani doktorce tonej a tu trpelivost co ma a snahu velikou jak vylecit nase pacienty jen tak dale pracujte a nechtesi meho syna co nejdele ve sve evidenci preji vam jen hezke kdy a spokojene pacienty

E

Paní doktorka je velmi příjemná,hodná.Má skvělý přístup k dětem i k rodičům.Vše vysvětli,zbytečně nepředepisuje ATB jak to znám u jiných doktorů.U všech mých 3 dětí vždy urči správnou diagnozu.Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti