Praktický zubní lékař
5. května 521, Turnov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Již delší dobu jsem byl nespokojen,už při vstupu máte pocit,že jste tak nějak nežádoucí. Jednotlivé zákroky jsou šité horkou jehlou-šup,aby to bylo.Běžnou skutečností bylo opakované vyžádání si zabroušení,či zaleštění ostrých hran,či drsných ploch nových zubních náhrad-plomb.V jednom případě zústaly 2 stoličky přilepené materiálem k sobě, na požádání byla později vytvořena mezi nimi mezera tak, aby se daly čistit za použití dent.nitě,mezera je nyní tak velká,že v ní zústávají atypicky velké zbytky potravy atd. Neopatrnost při manipulací s vrtačkou, několikrát došlo k přejetí rotujícím vrtákem přes okolní zuby-vše z její strany bez komentu a v klidu. Při pravidelné prohlídce po 1/2roce sděluji, že poslední stolička je ze zadu asi děravá a ostrá -pouze zabroušeno! 14 dní po této kontrole jsem dnes přešel k jiné lékařce-zde zcela jiný,příjemný a komunikativní přístup. Nalezeny 2!!! kazy, odstraněn nános ZK , z časových důvodů objednán na rekonstrukci výše uvedé zubožené zadní stoličky za 14 dní .Zaplaceno 30,- Kč a odchod...K doktorce Mrenicové už nikdy více,to bych brzy měl asi zuby do skleničky.Naprostá absence pečlivosti, zájmu a kvalitní řemeslné práce.

K paní zubařce jsem začala chodit asi v 19.ti letech,už ode dveří se tváří jako by jí vadilo že bude zase někomu ošetřovat zuby...zhruba za 6 let jsem byla nucená hledat jiného lekaře, protože její péčí o mé zuby bych byla ve 30 letech kompletně bez zubů...a věřte že to nebylo lehké se k někomu jinému dostat když skoro nikdo nepřibýrá...Měla jsem štěstí a našla jsem jiného doktora který je naprosto super,používá uplně jiné metody než paní doktorka jestli se jí dá vůbec tak nazvat...Zvažovala jsem i žalobu jelikož mě to stálo už několik desítek korun po ní vše opravovat...Mohla bych tady psát román, zub po zubu co vše mi museli dělat...udělejte si na ní názor každý sám...já už říkám nikdy víc ... a kdybych jí potkala tak jí za to vše co jsem si musela vytrpět pogratuluju....

Spolupracuji s paní doktorkou už celou řadu let. Jsem ředitelkou MŠ Paceřice. Paní doktorka Mrenicová našim rodičům věnovala /a to doslova "věnovala"/ dvě vynikající přednášky, které se týkaly právě dětí. Celá řada rodičů z naší školy v minulosti i nyní navštěvuje její homeopatickou poradnu. Vřele ji doporučuji. Je úžasné jak paní doktorka dovede pomoci a jak umí problémy rozkrýt. Málokdo si umí představit kolik času své práci věnuje a jak pečlivá je. Soukromně jsem v její zubní ordinaci častým návštěvníkem a nemůžu si ji vynachválit. S její péčí jsem absolutně spokojená. Marcela Křivancová

K této lékařce chodíme se ženou léta a jsme
vždy s její péči spokojeni. Naposledy dnes,
a to na preventivní prohlídce. Do ordinace
vstupujeme vždy současně, z důvodu vzájemné
komunikace s ní i její sestřičkou, též prostředí,
ordinace je velice moderně a vkusně zařízené, dík.

PS: Též při objednání nám vždy vyjdou obě vstříc,
na hodinu i datum, který nám vyhovuje...

Velmi dobrá lékařka, téměř bezbolestné ošetření, v klidu a pohodě. Pokud chcete kvalitní ošetření, doporučuji.

Paní doktorka pracuje vyšetřuje jemně a zuby spravuje velice citlivě. Kvalita je v našem případě 100%, plomby nevypadávají, korunky jsou velmi vkusně zasazené, vypadají přirozeně. Jsme naprosto spokojení, neměnili bychom, je náš rodinný lékař.

Naprosto nevhodný přístup k dětem - 1x jsme zkusili a nikdy více!

Lidský a profesionální přístup.