Klinika dětské neurologie, Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Velmi milá,ale hlavně velice profesionální lékařka. Je to člověk na svém místě!!!!

Pro mě jako rodiče je důležitější profesní stránka lékaře než ta osobní. Co se týče té osobní stránky, paní doktorka se chovala vždy slušně.
Očekáváte empatii od druhých, ale co ta Vaše?! Co je hodina čekání oproti tomu, že doktorka musí sloužit třeba 24 - 32 hodin v kuse?!

Velmi soběstředná asistentka, když jsme u ní byli poprvé, vzala nás o hodinu později než jsme byli objednaní. K tomu nebyla ani reakce ani omluva nic, prostě jsme jen lidé co si měli počkat. Dotazovala se nás na nějaké lékařské zkratky jestli víme oč jde, namísto, aby vysvětlovala nám to co potřebujeme vědět my. Její velice profesionální přístup je tak lidsky chladný, že v tom směru horšího lékaře jsme ještě nepotkali.

S paní asistentkou Medřickou máme POUZE a JEN výborné zkušenosti. Je to profesionál na svém místě, k našim holčecím dvojčátkám se chová moc mile, usmívá se. S námi mluví narovinu a přímo, nebalamutí nás, jako téměř, co druhý doktor. Jsem moc ráda, že naše holčiny mohou být její pacientky, protože tak vím, že jsou " v dobrých rukách ". Lucie a Patrik ( Fulnek )

Mužu jen doporučit je určitě velký odborník, mám s ní jen samé dobré zkušenosti tak i s celým oddělením dětské neurologie v Ostravě už jsem tam ležela za synem několikrát a jednou opravdu dlouho skoro tři měsíce a nemám výtku k nikomu. Vždy profesionální jednání jak doktorů tak i sester jen mě mrzí že tak nesmíte být na noc s dítětem pokud nekojíte ale co se dá dělat,I doktoky jsou šikovné prostě všichni, pochvala patří i sestřičce Ivetce samozdřejmě všem sestřčkám.

Marcela Hotová

Nezpochybnuji její odborné znalostí, ale po lidské stránce se u mě projevila v tom horším světle. Její vystupování bylo velmi neohleduplné. Stresovat už tak vystresované rodiče není ten nejlepší přístup.

Jedná se o velmi příjemnou a oboru znalou lékařku. Vřele doporučuji.

Doporučuji