Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře

Zobrazit ostatní profily rehabilitačních lékařů v okolí
RHL - Rehabilitace Hostivice
U Školičky 406, Hostivice

Zobrazit ostatní profily rehabilitačních lékařů v okolí

Paní doktorku znám ještě z polikliniky v Klimentské, lepší lékařku jsem od té doby nepoznala ! Vysoká profesionalita a nádherný lidský přístup k pacientovi.Děkuji. Jana Matoušková.

Sice už delší čas nepůsobí na Malvazinkách, ale je to jedna z nejlepších lékařek a osobností, se kterou jsem se potkala. Vděčím jí za nesmírně lidský přístup, který se v dnešní době již moc "nenosí".

Já jsem se s p.prim. Liščákovou setkala již na Poliklinice Klimentská asi před 20lety. Již tehdy byla vyjímečná. Nejenom že měla odborné znalosti na vysoké úrovni, ale dokázala zdravotní stav pacienta posuzovat i v širších souvislostech. Její aktivní přístup, pečlivost a především lidskost ji dělala v oboru vyjímečnou. Od té doby jsem se s ní nesetkala, ale často a ráda na ni vzpomínám. Přeji ji mnoho dalších profesních i osobních úspěchů. Dana Hrnčířová

Vynikající odbornice s úžasně lidským jednáním! Po dlouhé době jsem se setkala s komplexním přístupem k vyšetření, kdy se pí. doktorka snaží přijít na podstatu problémů a ne jen zběžně vyslechnout a předepsat léky. Paní doktorka věnuje pacientům čas, neváhá pacienty sama dlouze vyšetřovat a sama s nimi rehabilitovat. Na rozdíl od mnoha lékařů, kteří se nezvednou od svého stolu a při rozhovoru s pacientem telefonují nebo koukají z okna. Celkově je Centrum pohybové medicíny, kde paní doktorka působí, velmi přívětivé zařízení a Dr.Liščáková je anděl.

Naprosto souhlasím se všemi superlativy týkajícími se profesní i lidské stránky osobnosti paní doktorky Liščákové! Malvazinky neznám, ale mám to štěstí, že se mě paní doktorka ujala v Centru pohybové medicíny v Praze na Chodově. Moc děkuji za veškerou péči a pomoc!!!

Úžasná lékařka,úžasný člověk !!!! A báječná celá klinika !!!!Štiasná

Jak je možné, že tahle úžasná a pečlivá lékařka tu nemá od lidí ani jediné hodnocení? Je to nejlidštější lékař, s jakým jsem se v životě setkal.Všem vřele doporučuji nejen ji, ale celou kliniku Malvazinky. Od recepce, přes vyšetření, procedury, až po bistro dávám 100% !!!