Praktická lékařka pro děti a dorost
Tesařovo náměstí 5, Ivančice

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost jsme u paní doktorky registrovaní se synem

S paní doktorkou mám menší neshody již od začátku. Syn po porodu krásně přibíral na váze, jenže jednou, když jsme ji navšítvili, syn měl hlad, nabídla mi, že jej mohu nakrmit v křesle mezi sesternou a ordinací (nehledě na totálně nevhodné místo, kdy kolem chodí pacienti a z protějšího baráku na vás koukají lidi). Během celého kojení mi dávala nevyžádané a hlavně špatné "rady" (kojíte moc dlouho, nestřídejte prsa, tak už ho dejte k druhému, dejte ho odbrknout, už byste měla končit). Doma jsem se začala řídit jijími radami, kojit vždy jen 10 minut a to z jednoho prsa a po 2-3 hodinách z dalšího... po 14 dnech tohoto kojení malej přestal přibírat na váze a já byla zvaná na prividelné převažování, které mě stresovalo, neustále se ke mně dostávaly její "rady" a taky návrhy na dokrm. Kojení nám naštěstí zachránila LP. Odstranili jsme dudlík, na což má doktorka stále narážky, že pak nemám jak uklidnit dítě při vyšetření. O uklidnění kojením nechce ani slyšet.
Další problém nastal během očkování, kdy jsem chtěla syna držet v náruči. Byla arogantní a nepříjemná. Moje přání mi v podstatě striktně ZAKÁZALA. Doktorku proto nedoporučuji.

K paní doktorce chodíme skoro 6 let, nikdy nebyla nepříjemná, vyšetřuje velmi pečlivě, nic nezanedbá, ale ani se "nezbaví" pacienta okamžitým podáním antibiotik, pokud to není opravdu nezbytné. Raději nás pozve častěji na kontrolu a většinou to opravdu vyšlo nich. S naším synem normálně komunikuje, takže zvládá očkování i odběr krve bez problémů. I sestřička je velmi příjemná a ochotná.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Chodim k ní už skoro 9 let s dvěma dětma a neměla jsem zatim žádný problém.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, chodím k ní už druhým rokem s malou a jsem vděčná za její pečlivost, a vůbec jsem si nevšimla, že by byla náladová nebo chladná, k nám se vždy chovala mile.

Paní doktorka je velmi chladná a její přístup k dětem a rodičům je příšerný. Je náladová a od toho se také odvíjí její jednání.
Mám malou 9 měsíční dcerku a při každé návštěvě si připadám, jako krkavčí matka, protože podle paní doktorky dělám vždy něco špatně, ať už chodíme plava, chceme očkovat dítko, dáváme nevhodné hračky(očištěnou mrkev dítěti bez zubů, že dítě jí, pak že nejí. Nepodporuje pořádně kojení. Při zánětu na dlani mi dali za pravduna chirurgii, že to nebylo způsobeno vpichemcizího tělesa, le rozžužláním a následnouinfekcí, ale paní doktoka mě nadal, jak jsem špatná matka a že mám stát u dítěte 24hodin denně a za co tedy pobírám mateřskou a léčila malou 14 dní bez úspěchu, naopak se stav ručky zhoršil, tka jsme bez doporučení doktorky zašli na chirurgii a bylo jednání doktorky zkritizováno a dokonce řečeno, že zanedbáno a měl anás poslat rovnou na chirurgii. Neporadí Vám s ničím. Nezná nové metody u kojení, nošení dětí a správné polohování, diví se jako malá, že se něco dělá jinak. Ptala jsem se jí na očkování, jaké má na to názory, jestli ano, či ne a ani se neobtěžovala mi říci pozitiva a negativa a svůj názor.
Ostatní maminky vždy jdou od jiných doktorech s úsměvem a s tím, jak jim pochválili děti a u nás nic. Že Lucinka sedí, stojí, jak papá, nic jí nezajímá, jen změřit, zvážit, poslechnout, naočkovat a hotovo. Mě to přišlo vždy líto, že nemá osobní přístup a to u lékařky malých dětí je dost neprofesionální.

Paní doktorka je opravdu velmi chladná, nepříjemná a neosobní. Na dítě skoro ani nepromluví, neusměje se a na nic se nezeptá. Komunikuje pouze s matkou a o co si neřeknete, to nemáte.

C

Paní doktorka je víc než trošku náladová:-)...její přístup k pacientům je naprosto neosobní, chladný. Mohu potvrdit, že zinkasovala poplatky za potvrzení na autoškolu nebo potravinářský průkaz přes dveře bez jakéhokoli vyšetření apod.

nepríjemná lekárka nielen na deti, ale aj na rodičov - jedná s nimi ako s retardovanými, človek má pocit, že ju svojou návštevou doslovne obtažuje, k detom je surová chovaním, ale aj vykonávaním lekárských úkonov, odyšla som od nej k inej lekárke a som spokojná.