Gynekologická ambulance
Pinďulky 277, Vranovice, Židlochovice

Velice příjemná a empatická paní doktorka. Dnes navíc kromě svojí práce zastávala práci sestřičky vzhledem k absenci, takže 2v1. :-) Vyšetřila mě s akutním problémem, i když mám gynekoložku jinde, ale vzhledem k akutním problémům jsem hledala alternativy a byla poslána k této velmi milé paní. Velké doporučení!

Umístění: Gynekologická ambulance

Myslim si že je pani doktorka i sestra na spravnym mistě. laskavé obě dvě, vše vysvětlí a ošetří .a hlavně tam neni cekaci doba 2 hodiny jako v Brně kam jsem chodila dřive.

Umístění: Gynekologická ambulance

K paní doktorce chodím už 27let.Prošla jsem sní obě těhotenstvý,i různé neduhy.Na paní doktorku nemůžu říct nic špatný ho,je milá vše vysvětlí tak aby to i laik pochopil, vždy vás se zájmem vyslechne a pomůže má profesionální přístup.Totéž i sestřička milá ochotná.

Paní doktorka podává mylné informace, tahá z lidí peníze za léky, které jsou k ničemu , nebo na něco jiného a jeden týden Vás vyplaší diagnozou a druhý týden Vás nařkne , že jste si to vymysleli! Neudělá ani ulz , vše dělá tak od oka, a když jí říkate jaký máte problém , blbě se usmívá. Doporučuju jít kamkoliv jinam.

Paní doktorka je velice milá, velice ráda vše vysvětlí, momentálně spolu řešíme těhotenství a nemohu si na nic ztěžovat. Sestřička je též velice ochotná osůbka, která taktéž ráda poradí a vysvětlí. Za celou dobu co jsem u paní doktorky jsem nenarazila na nic co by se mi nelíbilo, jelikož jsem k paní doktorce sama přecházela kvůli nespokojenosti od jiné lékařky. Tudíž mohu všem jen doporučit. Pěkný den Mařáková.

Docházím k paní doktorce Krchňavé už několik let a jsem velice spokojená. Zatím jsem s ní neřešila vážný problém ani těhotenství,takže nemůžu soudit její schopnosti z tohoto pohledu. Ale jakýkoliv dotaz ráda zodpoví a co je hlavní,snaží se vše srozumitelně vysvětlit. Také sestřička je velmi příjemná. Rozhodně bych neměnila.

Paní doktorka je skvělá. Poradí, pomůže a vždy mi vyšla vstříc. Nechápu, proč se zde objevují tak negativni reakce, které pak vrhají na paní doktoru špatné světlo.
Jarka z Blučiny

paní doktorka je vždycky milá a sestřička taky jenže pokud se konkrétně na něco nezeptáte tak vám to neřekne. Když jsem začínala s antikoncepcí tak mě řekla podívej se na internet a nějakou si vyber. Kdybysme ve škole neměli 2 dny před tím gynekologa na besedě tak bych ani nevěděla že existuje jednosložková a trojsložková a jaký je v tom rozdíl. Těhotná jsem ještě nebyla tak nemůžu soudit. Ale zrovna dneska jsem si jela nechat napsat prášky a odcházela jsem kvůli tomu z práce dřív a milá paní doktorka přestože má napsanou ordinaci do 16:00 tak po 15.hodině už tam nebyla stejně jako sestřička. Nevím kdy se tam zas dostanu a volno si vzít nemůžu a prášky už nutně potřebuju takže paní dokotorko děkuju vám a až budu těhotná tak to můžete vychovávat!

Pani doktorka opravdu ne. Kdyz jsme mela vlekle problemy a asi 2* jsem ji navstivila, ze problemy neustali, tak mne odbyla, ze na mne nema cas. Zmenila jsem lekare, ktery mne musel poslat do nemocnice a tam me lecili. Jen proto, ze pani doktorku vubec nezajimalo ze me nedolecila a odmitla mne znovu vysetrit. Takovym lekarum by se mela vzit licence.

Za mne opravdu ne...přišla jsem k paní doktorce s tím,že mně často bolí v podbříšku a po její prohlídce,jsem byla okamžitě poslána do nemocnice v Bohunicích,že mám cistu velikosti pinpongového míčku,která musí být ihned odstraněna.Pan doktor,udělal ultrazvuk a pinpongová cista již 14 let běhá po světě.A to jen díky panu doktorovi,zjistil,že cista je těhotenství.Paní Dokt.opravdu neee