Hana Kovářová, zubař Vlachovo Březí

MUDr. Hana Kovářová

Zubař

6 názorů

Uložit


Adresa

Náměstí Svobody 2, Vlachovo Březí
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
6 názorů

S
Ověřeny pacient

Ja tedy k paní doktorce nechodím, ale ve středu jsem byla u své zubařky ve Lhenicich s nateklou pusou a bolesti zubů dole moje zubařka mi ho vyvrtaka a poslala mě domů s tím ze mám prijit za měsíc na vytrhnutí. Ještě už ten den večer jsem měla celou půlku prave strany tak nateklou že jsem nemohla otevřít pusu. Dlve čtvrtek měla pohotovost paní doktorka Kovářová, ikdyz k ní nechodím tak me vzala. Zub mi vyvrtaka ještě více, pichla mi 3 injekce na umrtvení a ani jedna mi nezabrala takže vše jsem cítila, rozrizla mi dáseň a dala mi tam dren. Pak se mi snažila zub zaziva vytrhnout ale to jsem bolestí nedala, no takových 20 minut jsem trpěla u ní v ordinaci v křesle. Napsala mi dvoje silné antibiotika a řekla mi ze mám ledovat a chodit na výměnu drenu a čištění rány. Nakonec jsem se dozvěděla ze jsem měla zanet okostnice a tak velký že ani ty injekce na umrtvení nemohli. Muži vám říct ze takovou bolest bych nepřála nikomu ale na druhou stranu paní doktorka mě zachránila. Protože kdybych měla čekat měsíc na svou doktorku tak jsem skončila v Cb. Za toto paní doktorce moc dekuju.


D
Ověřeny pacient

tedy: na objednanou( 6 měsíců předem) preventivní kontrolu jsem si vzala den dovolené.
20min. před časem prohlídky se čekárna zaplnila - 4 pacienty a všichni objednaní na stejný den a stejnou hodinu-což mi nepřijde normální. Po hodině a půl mi značně nervózní setra nevybíravě sdělila, že já jsem se spletla a přišla o měsíc později.Na to jsem jí ukázala její rukou psanou kartičku objednávky.Na to mi odpověděla-že mě stejně nevezme, protože p. doktorka nemá čas..........je to normální?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka se snaží, ikdyž některé zákroky jsou sadistické. Broušení zubů pod korunky bez umrtvení (zuby jedničky až šestky) a všechny najednou nesvědší o profesionalitě a soucitu s pacienty.
Velmi nepříjemná je její zdravotní sestra, která klidně pacienta s bolestí nechá čekat 3 hodiny v čekárně a ještě mu vynadá, že přišel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


W
Ověřeny pacient

Paní zubařce jsem kdysi volala s tím, že mne bolí zub. Bylo mi sděleno ať přijdu v termínu, kdy berou akutní případy (1hod denně), což jsem učinila, přesto jsem čekala v ordinaci cca 4hodiny a když už jsem se po druhé tázala, zda mne tedy ošetří, pani doktorka mne milostivě přijala. Vyvrtala mi jeden zub a oznámila mi, že mám ještě jeden kaz, tak ať přijdu za půl roku, že mi ho pak také vyvrtá... Asi malé kazy nejsou pro paní doktorku zajímavé :)... Navíc na to, kolik má pacientů si myslím, že by si takovou nezbytnost kvalitní zubní ordinace, jako je RTG, mohla pořídit. Škoda, že není v menších městech větší konkurence, možná by se pak i lékaři museli více snažit udržet si pacienty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velmi ochotná a milá


M

ochotná ohledu plná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti