Paní doktorka má na poměrně mladý věk jistý respekt všech ortodontistů kolem ní ve velké ordinaci, kam si za ní často chodí pro radu. Nikdy jsem u ní nezaznamenala změny nálad, vždy příjemná a milá. Chce vidět výsledek a to snažení musí být i z Vaší strany péče o zuby. Je to naprostá profesionálka ve svém oboru, jelikož je pod křídly nemocnice u sv. Anny, tak by v životě neúčtovala nějaké peníze navíc (jak chtějí v jiných ordinacích za nesmyslné konzultace apod.). Takže z mé strany bez jediné výtky a jsem ráda, že jsem mohla být první, kdo může její precizní práci ohodnotit.

Tvrdého 562/2a, Brno
Fakultní nemocnice u svaté Anny (mapa)

1 názor

1 názor