Zubní ordinace
Nad Nemocnicí 153, Český Krumlov

Pani doktorka je velmi šikovná. Bezbolestné ošetření. Vše vysvětlí. Má také super sestřičku. takže všem doporučuji.

Perfektní zubařka velmi simpatická. Chování k pacientům úžasné.

Navštěvujeme tuto ordinaci dlouhodobě, je zde skvělý citlivý přístup jak k dětem, tak k dospělým. Ošetření bylo vždy perfektní, nebyly nutné žádné opravy ani nouzová "vylepšovací" následná řešení. Maximální spokojenost i mezi mými kamarády a známými, kterým jsem paní doktorku doporučila. Skvěle, moderně a komplexně vybavená ordinace - RTG, zobrazení atp.

Paní doktorka je skvělá, ošetření je absolutně bezbolestné, po jejím ošetření mi zatím na rozdíl od jiných lékařů nikdy nevypadla plomba. Perfektně vybavená ordinace, dodržování objednacích lhůt.

Nejspíš nemá dostatek zkušeností. Při ošetření netaktní k pacientovi- to je den, nejdříve okousané zuby od skřípání a teď skřížený skus a to před pacientem. Perfektně vybavená ordinace. Spíš než doktor člověk - lékař obchodník. Doporučí dražší variantu, která po konzultaci s jiným stomatologem je zbytečná - nedokonalé ošetření.