Samostatná ordinace PL - gynekologa
Komenského 303, Sedlec-Prčice

Já tedy s Paní Klenkovou problém nemám :-) je to výborná gynekoložka!!...milá jak ona tak i sestřička :-)

Paní doktorka je perfektní, oproti tomu sestřička je příšerná, pokládá telefon uprostřed rozhovoru nebo ho prostě vyvěsí, dává přednost svým známým a do ordinace chodí i během prohlídky což je velmi nepříjemné.

paní doktorka je velmi příjemná a chodím k ní ikdyž jsem se přestěhovala 50 km daleko. chodíme k ní celá rodina, mojí babičce našla myomy, o kterých jí předešlý doktor ani neřekl. jsme s ní velmi spokojené a neměnili bychom

Čekací doba u paní doktorky je běžně okolo 2 hodin. Paní dotkorka si není schopná ani zatáhnout žaluzie aby nebylo do ordinace vidět ve večerních hodinách. Jelikož ordinace je v přízemí, kolemjdoucí po ulici nebo lidé bydlící v protějším paneláku mají do ordinace krásný výhled.Přístup se mi zdá dost neprofesionální, jen sestřička je vstřícná a milá. K paní doktorce rozhodně nemám důvěru,její komentář k mému vyšetření byl dost neodborný.

Byla jsem na prohlídce, protože můj stávajcící gynekolog zemřel. Měla jsem strach, ale úplně zbytečně. Paní doktorka je perfektní. Super přístup, skvělá péče.

Opravdu profesionálka. Chodím k ní řadu let a to i přesto, že bydlím 40km daleko. Vždy milá, usměvavá, sympatická. Dokonce i u nás v porodnici se mě před porodem ptali, proč rodím u nich a ne u ní (bohužel ta dálka). Rozhodně doporučuji.

Jsem velmi spokojena a jezdim k ni i po prestehovani vice nez 50 kilometru

já určitě nedoporučuji, ve dvaceti letech jsem otěhotněla, v sedmém měsíci to vypadalo na předčasný porod, posléze jsem se dozvěděla, že už to dokáží zachránit, ale že jsou to většinou debilové, nevymýšlím si to řekla vyjukaný 20 letý holce, posléze hospitalizace v porodnici, nikdo se se mnou nebavil co a jak, podepsala jsem revers odjela do Podolí kde mi bylo řečeno, že je to od nervů ještě aby ne a holku jsem přenášela ještě přes druhý termín....opravdu mám chuť do teď jít paní doktorce ukazat jak vypadá debil!!!už nikdy

Paní doktorka Klenková,je nejlepší gynekoložka u které jsem kdy byla!!!
Je velmi milá,přátelská,velmi ochotná s laskavým přístupem a porozuměním!
Veliká profesionálka. Velké díky jí také náleží při pomoci s otěhotněním v době,kdy už jsme byli s manželem bezradní!Mohu vřele doporučit!!!
Také její zdrav.sestřička je milá a pohodová.

Velmi milá doktorka.