Hana Kamenická, pediatr Holice

MUDr. Hana Kamenická

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U kapličky 1042, Holice
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Musím hodnotit negativně.Dcera dostala horečku přes 39,tak jí odpol.volám.Hned mě hnala do ordinace kde dceru dlouze vyšetřovala a udělovala mi přednášku jak je jí to k ničemu,že musím chodit ráno kvůli výtěrům,které ted nemůže poslat do laboratoře.Ptám se tedy proč mě tedy nepozvala až na ráno.Paní doktorka prohlásila,že dýchání je čisté,ale pro jistotu nasadila antibiotika a pozvala nás i na ráno s močí.Dcera horečku,venku zima.Paní doktorka mi řekla,že chce další moč v poledne po jídle.V poledne jí volám do ordinace jestli má cenu nosit moč,že dcera spí a oběda snědla jen 3lžičky.Pani doktorka prohlásila,že je to divný,že to se jí přitížilo a at ji dovezeme do ordinace,protože ji chce vidět.Upozornila jsem ji na to,že je venku zima,dcera má horečku a že není dobrý nápad tahat dítě s horečkou v zimě 3krát za 2dny po ordinaci.Navíc jí viděla ráno a nevím co by na ní viděla novýho.A že mi rozhodně nepřijde divný,že nemocný dítě nemá chut k jídlu.Následovala výměna názorů,paní doktorka dokonce vyhrožovala,že pokud odmítám přijet do ordinace,že nás pošle do nemocnice.Zároven musím upozornit,že dcera v sobě měla pouze 1.dávku antibiotik.Do ordinace jsem poslala jen muže s močí.Druhý den dceři horečka klesla a normálně si hraje.Paní doktorka by jí ovšem svým přístupem do té nemocnice dostala,protože není normální tahat několikrát denně dítě s horečkou do ordinace a troufám si tvrdit,že by to žádný doktor neudělal.Každý normální doktor by přeci napřed počkal až zaberou antibiotika.
U paní doktorky ocenuji pouze vlídný přístup k dětem.Jinak,bohužel,nedoporučuji a odcházím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

"Uteč, kdo můžeš!" To je to první, co mě ve spojení s doktorkou Kamenickou napadá. Když už tam přijdete s nějakým problémem, méně než hodinovému čekání v prázdné čekárně se rozhodně nevyhnete. Poté vás doktorka div neukamenuje, že si dovolujete ji vůbec obtěžovat a vaše obtíže se vám snaží vyvrátit, že si určitě vymýšlíte a je to nějaká banalita. Když už se po několika dnech rozhodne odeslat vás do laboratoře s močí, nebo na krev a zjistí se, že jste si opravdu nevymýšleli a nález je pozitivní, začne vás honit k ní do ordinace prakticky denně, jen proto, aby jste informovali o svém stavu, nebo vám dala žádanku, kterou samozřejmě nemůže dát při předchozí návštěvě.Pro pracující rodiče,nebo studenty středních škol je toto prakticky nemožné, protože razítko,nebo jakékoli potvrzení vám samozřejmě nedá,ani kdyby jste ji na kolenou prosili. Vypráví o tom jak je důležité provést odborná vyšetření v nemocnici,ale toho,aby vás na ně poslala se rozhodně bez vašeho úsilí nedočkáte.Kdykoli na vás bude moci svést svou chybu nebo nedůslednost, bez váhání to udělá a vy odejdete jako naprosto neschopní rodiče.A pokud od ní budete potřebovat vyplnění nějakého papíru o zdravotní způsobilosti nebo čehokoli jiného, doporučuji požádat minimálně půl roku předem, buď na to ustavičně zapomíná, nebo papíry jednoduše ztratí.S horším přístupem lékaře, natož dětského, jsem se vážně nesetkala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Pani doktorka opravdu nema sestru. nema pocitac. ceka se u ni velmi dlouho a vysetreni si musi clovek takrka vyprosit. Souhlasim s nazorem napsanym nize a pani doktorku Kamenickou opravdu nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nemůžu si stěžovat, je celkem v pohodě, ale to dlóóóuhé čekání s malýma dětma je fakt hrozné. A s tím deodorantem naprosto souhlasím. Ale než přejít k MUDr.Machytkovi, tak to raději vydržím. Na rozdíl od MUDr. Machytky aspoň se o diagnózu snaží. Machytka diagnostikuje "od dveří". Ale mít k dispozici auto, lékaře změním. Myslím, že zde v Holicích je to dobrá volba (nic lepšího k dospozici není).


M

Paní doktorka je milá,vstřícná,snaží se léčit i jinými metodami,než jen psát antibiotika ,jako to dělá spousta jiných lékařů.Umí komunikovat i s malýmo pacienty,vše podrobně vysvětlí.zajímá se také o to jak se malým pacientům daří ,třeba jen tím že požádá rodiče,aby zavolali.Jen malá vítka,trochu déle se čeká,ale to je tím ,že paní doktorka si každého pacienta pořádně vyšetří,jinde ani doktor dítě neprohlédne a píše spoustu zbytečních léků,možná proto nejste někteří spokojeni s paní doktorkou. Paní doktorko,smekám klobouk,pro naši rodinu jste nejlepší!!!!!!!!!!!!!! mmmmmm


T

velká spokojenost


:
Ověřeny pacient

Nejhorší dětská lékařka co jsem poznala a že sem jich poznala dost se vůbec divím jak jí mohlydát diplom no ,ale unás je všecko možné.NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já se tedy musím paní doktorky zastat jednou mi dokonce chřipku rozpoznala


I

nejlepšííí....


Ť

Pokud chcete nekvalitní péči,nejméně 3hodinové čekání i na maličkost,tak klidně šup k paní doktorce

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti