Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s. Jiný

Je to velmi příjemná lékařka , na správném místě. Její přístup k pacientovi je lidský a snaha pomoci je patrná na každém jejím slově. Moc děkuji za váš přístup k nám.

Umístění: NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s. Jiný

Velice doporučuji MUDr. Henrychová je jediný Ambulantní lékař, který pomáhá i v oblasti závislostí. DOPORUČUJI

Umístění: NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s. Jiný

První návštěva. Příjemné popovídání. Těším se na příští setkání. Paní doktorka velmi příjemná.

Vyhněte se velkým obloukem. Mám velmi negativní zkušenost. Nemůžu ji ani vidět....

Přikláním se k negativním hodnocením, paní doktorka by sama potřebovala péči některého ze svých kolegů.Opravdu, léčí pouze stálým přísunem a zvyšováním léků.Také jsem změnil lékařku a okamžitě mi byly dávky léků sníženy-nyní docházím na opravdové psychoterapie a úspěšně se léků postupně zbavuji.Paní doktorka zřejmě razí teorii-čím více léků tím lépe-nemusím je jinak léčit.

Paní doktorka mi pomohla v době, kdy jsem na tom opravdu nebyla moc dobře. Myslím si, že ví co a jak má dávkovat a jakým způsobem léčit. Moc děkuji za pomoc

Přikláním se k negativním hodnocením, neboť mám podobnou zkušenost.Paní doktorka, by bez možnosti předepsání léků nebyla schopna léčit a přitom, by psychiatr měl možnosti předepsání léků užívat pouze jako pomůcku,jenže paní doktorka nic jiného pro své pacienty neumí udělat.Naštěstí jsem včas přešla k jinému odborníkovi,který mi okamžitě snížil dávky léků a dnes již žádné neužívám a jsem v pohodě.

Paní doktorka není profesionál,její léčba spočívá v tom ,že pacienta nadopuje léky,konzultace u ní jsou zhruba 15minutové-během nich si ještě telefonicky vyřizuje své soukromé problémy.Možná, by občas měla poslouchat pacienty v čekárně,jak o ní hovoří třeba by své jednání přehodnotila.

Milá laskavá skvělý přístup k pacientovi,odborně na výši.

Paní doktorka je velmi citlivý člověk s opravdovou snahou pomoci. Moc a moc mi pomohla! Massimo