Paní doktorka mi pomohla v době, kdy jsem na tom opravdu nebyla moc dobře. Myslím si, že ví co a jak má dávkovat a jakým způsobem léčit. Moc děkuji za pomoc

Názor přidán dne 17.10.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Vyhněte se velkým obloukem. Mám velmi negativní zkušenost. Nemůžu ji ani vidět....

Přikláním se k negativním hodnocením, paní doktorka by sama potřebovala péči některého ze svých kolegů.Opravdu, léčí pouze stálým přísunem a zvyšováním léků.Také jsem změnil lékařku a okamžitě mi byly dávky léků sníženy-nyní docházím na opravdové psychoterapie a úspěšně se léků postupně zbavuji.Paní doktorka zřejmě razí teorii-čím více léků tím lépe-nemusím je jinak léčit.

Přikláním se k negativním hodnocením, neboť mám podobnou zkušenost.Paní doktorka, by bez možnosti předepsání léků nebyla schopna léčit a přitom, by psychiatr měl možnosti předepsání léků užívat pouze jako pomůcku,jenže paní doktorka nic jiného pro své pacienty neumí udělat.Naštěstí jsem včas přešla k jinému odborníkovi,který mi okamžitě snížil dávky léků a dnes již žádné neužívám a jsem v pohodě.

Paní doktorka není profesionál,její léčba spočívá v tom ,že pacienta nadopuje léky,konzultace u ní jsou zhruba 15minutové-během nich si ještě telefonicky vyřizuje své soukromé problémy.Možná, by občas měla poslouchat pacienty v čekárně,jak o ní hovoří třeba by své jednání přehodnotila.

Milá laskavá skvělý přístup k pacientovi,odborně na výši.

Paní doktorka je velmi citlivý člověk s opravdovou snahou pomoci. Moc a moc mi pomohla! Massimo

Ok lékařka

Názor přidán dne 17.10.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Milá laskavá skvělý přístup k pacientovi,odborně na výši.

Ok lékařka