Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Pulická 527, Dobruška

Když jsme k paní doktorce přešli, byli jsme velice spokojení, že je milá a klidná a ,,pohodářka". Když jsme ale potom měli nějaký problém, který byl potřeba opravdu léčit a dobře diagnostikovat, paní doktorka syna nejednou špatně diagnostikovala, ač jsem s ní mluvila o tom, že jsem přesvědčená, že to není správná léčba a následně si proto syn užil spoustu trápení navíc, mnohokrát. Pokud dám najevo nesouhlas s léčbou, vysměje se mi. Nyní hledám jinou lékařku.

Oopravdu nejlepší paní lékařka!!! Skvělý přístup k pacientům, úžasné jednání a skutečná pomoc!!! Neodbyde žádného pacienta a dělá opravdu maximum! Skvěle se chová k dětem i k dospělým, umí uklidnit a je v klidu, zbytečně nestresuje!

C

Mohu jen a jen doporučit! Perfektní osobní a citlivý přístup!

K paní doktorce jsme přecházeli a nemůžu si jí vynachválit.Konečně dětská doktorka která mne neodbyla když jsem měla podezření že se synem není něco v pořádku. Sestřička i paní doktorka jsou podle mne profesionálky na svém místě.Patří jim můj dík.

Paní doktorka je zlatá. Nemám zkušenosti s léčením těžkých dětských chorob, protože moje děti jsou zdravé jako řípa. Ale dá se s ní domluvit individuální přístup k očkování, na děti i rodiče je hodná, nestraší a je stále v pohodě. Byla to až třetí dětská doktorka v Orlických horách, u které jsme zůstali natrvalo.

Výborná paní doktorka i sestřička. Hodné k dětem.