Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Politických obětí 119, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila i já jako dítě, a teď k ní chodím i s naší dcerkou, naprosto nejlepší doktorka jaká může být, je hodná, pomůže, poradí, to samé platí i pro sestřičku. Obě jsou úžasné. Jen chvála na ni.


B
Ověřeny pacient

Naprosto nejlepší PANÍ DOKTORKA Chodila jsme se se svými dětmi a ted začala chodit i dcera s naším vnoučkem.Přišla včas na infekci našeho 14 denního vnoučka. Velké děkuji že se infekci odhalila včas. Samozřejmě i sestřičce.Velice vstřícný přístup v ordinaci i na domáci návštěvě. Vřele doporučuji.


A
Ověřeny pacient

S paní Devečkovou jsem nejvíce spokojená. Má mladší dcera byla pořád nemocná a strašně nám pomohla. Líbí se mi, že antibiotika napíše jenom když ostatní léky nezabírají. Nenapíše je na každý kašlík. Jsem spokojená ze všech stran a určitě doporučuji!!!!!


Připojuji se ke všem kladným hodnocením. Paní doktorka je odborník na svém místě, velmi lidská, pečlivá, je vidět, že má ráda děti. Sestřička je taky skvělá, sehraný tým. Jsem velmi ráda, že jsem měla tak šťastnou ruku při výběru dětské lékařky pro mé dcery.


Paní doktorka spolu se sestřičkou jsou milé, ochotné a obě mají citlivý profesionální přístup. Chodím k ní se svými třemi dětmi a vždy jsem s ní byla spokojena.
Mohu jen doporučit :)

E.F.


Paní doktorka je velice příjemná a ochotná.Vše důkladně vysvětlí.Je nej.nej....Mohu jen doporučit


Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, pečlivě vysvětlí co a jak..


Velmi ochotná vztřícná, dokáže laidcky vysvětlit problém, bezva.


Nejlepší pediatr, kterého znám. Hlavně vynikající diagnostik!!!


Paní doktorka i sestřička jsou opravdu lidé na svém místě, obě velice milé, ochotné a příjemné za každých okolností. Paní doktorka je velice pečlivá, nic neponechá náhodě. Jsem velmi ráda, že jsme našli právě takovouto paní doktorku. Se synem zde chodíme tři roky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti