MUDr. Hana Devečková

Pediatr Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Politických obětí 119, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Určitě a jednoznačně doporučuji jako výbornou lékařku,chodila jsem zde s dětmi a nyní moje dcera chodí s vnoučaty. A děkuji paní doktorce za její přístup.

K paní doktorce jsem chodila i já jako dítě, a teď k ní chodím i s naší dcerkou, naprosto nejlepší doktorka jaká může být, je hodná, pomůže, poradí, to samé platí i pro sestřičku. Obě jsou úžasné. Jen chvála na ni.

Naprosto nejlepší PANÍ DOKTORKA Chodila jsme se se svými dětmi a ted začala chodit i dcera s naším vnoučkem.Přišla včas na infekci našeho 14 denního vnoučka. Velké děkuji že se infekci odhalila včas. Samozřejmě i sestřičce.Velice vstřícný přístup v ordinaci i na domáci návštěvě. Vřele doporučuji.

S paní Devečkovou jsem nejvíce spokojená. Má mladší dcera byla pořád nemocná a strašně nám pomohla. Líbí se mi, že antibiotika napíše jenom když ostatní léky nezabírají. Nenapíše je na každý kašlík. Jsem spokojená ze všech stran a určitě doporučuji!!!!!

Připojuji se ke všem kladným hodnocením. Paní doktorka je odborník na svém místě, velmi lidská, pečlivá, je vidět, že má ráda děti. Sestřička je taky skvělá, sehraný tým. Jsem velmi ráda, že jsem měla tak šťastnou ruku při výběru dětské lékařky pro mé dcery.

Paní doktorka spolu se sestřičkou jsou milé, ochotné a obě mají citlivý profesionální přístup. Chodím k ní se svými třemi dětmi a vždy jsem s ní byla spokojena.
Mohu jen doporučit :)

E.F.

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná.Vše důkladně vysvětlí.Je nej.nej....Mohu jen doporučit

Skvělá paní doktorka, pečlivě vysvětlí co a jak..

Velmi ochotná vztřícná, dokáže laidcky vysvětlit problém, bezva.

Nejlepší pediatr, kterého znám. Hlavně vynikající diagnostik!!!