Byla jsem moc spokojená s prací paní doktorky. Jen to čekání...to by se mohlo lépe uspořádat...ale jinak moc děkuji za celkovou perfektní péči.

Pekařská 84, Brno
Ortodoncie (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorku Bouchalovou mohu jen doporučit. Je velmi vstřícná a myslím, že hlavně profesionál na úrovni. Také ordinace je dobře vybavena a i její kolegyně se vždy k nám chovali vstřícně.

Asi dva roky jsem ji navštěvoval a moc šikovná a milá.

Paní doktorka je velmi milá a krásná dáma, ale především profesionálka, která používá v léčbě nejnovější trendy, je velmi pečlivá a důkladná a můj úsměv vylepšila tak, že bych mohla fotit reklamy na zubní pasty. Velmi jí děkuji za odvedenou práci a vůbec mi nevadí, že jsem musela někdy čekat.

K paní doktorce jsem chodila si 5 let, je opravdu profesionál po všech stránkách. Zuby jsem měla v hrozném stavu a výsledek je perfektní. Čekací doba je sice delší, ale u žádaných doktorů to člověk může očekávat. Raději dávám přednost opravdu výbornému doktorovi s delší čekací dobou než abych nečekala skoro vůbec, ale výsledek by nemusel být až tak dobrý. Vřele doporučuji

Souhlasím s předchozím názorem, bohužel čekací doba je poměrně neúnosná a opravdu to řadu pacientu otráví a odradí, co se týče ale stránky profesionální, odborné, tak paní doktorku opravdu doporučuji. Ve chvíli kdy vstoupíte do ordinace se Vám bude věnovat, je příjemná a zoubky budete mít jako ze žurnálu.

Velmi dobrá, příjemná paní, milý přístup ke všem pacientům a po odborné stránce opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.

Asi dva roky jsem ji navštěvoval a moc šikovná a milá.