Adresa

Pekařská 84, Brno
Ortodoncie (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Byla jsem moc spokojená s prací paní doktorky. Jen to čekání...to by se mohlo lépe uspořádat...ale jinak moc děkuji za celkovou perfektní péči.


Paní doktorku Bouchalovou mohu jen doporučit. Je velmi vstřícná a myslím, že hlavně profesionál na úrovni. Také ordinace je dobře vybavena a i její kolegyně se vždy k nám chovali vstřícně.


Asi dva roky jsem ji navštěvoval a moc šikovná a milá.


A

Paní doktorka je velmi milá a krásná dáma, ale především profesionálka, která používá v léčbě nejnovější trendy, je velmi pečlivá a důkladná a můj úsměv vylepšila tak, že bych mohla fotit reklamy na zubní pasty. Velmi jí děkuji za odvedenou práci a vůbec mi nevadí, že jsem musela někdy čekat.


K paní doktorce jsem chodila si 5 let, je opravdu profesionál po všech stránkách. Zuby jsem měla v hrozném stavu a výsledek je perfektní. Čekací doba je sice delší, ale u žádaných doktorů to člověk může očekávat. Raději dávám přednost opravdu výbornému doktorovi s delší čekací dobou než abych nečekala skoro vůbec, ale výsledek by nemusel být až tak dobrý. Vřele doporučuji


B

Souhlasím s předchozím názorem, bohužel čekací doba je poměrně neúnosná a opravdu to řadu pacientu otráví a odradí, co se týče ale stránky profesionální, odborné, tak paní doktorku opravdu doporučuji. Ve chvíli kdy vstoupíte do ordinace se Vám bude věnovat, je příjemná a zoubky budete mít jako ze žurnálu.


K

Velmi dobrá, příjemná paní, milý přístup ke všem pacientům a po odborné stránce opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti