Adresa

Ortodoncie
Pekařská 84, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Byla jsem moc spokojená s prací paní doktorky. Jen to čekání...to by se mohlo lépe uspořádat...ale jinak moc děkuji za celkovou perfektní péči.

Paní doktorku Bouchalovou mohu jen doporučit. Je velmi vstřícná a myslím, že hlavně profesionál na úrovni. Také ordinace je dobře vybavena a i její kolegyně se vždy k nám chovali vstřícně.

Asi dva roky jsem ji navštěvoval a moc šikovná a milá.


A

Paní doktorka je velmi milá a krásná dáma, ale především profesionálka, která používá v léčbě nejnovější trendy, je velmi pečlivá a důkladná a můj úsměv vylepšila tak, že bych mohla fotit reklamy na zubní pasty. Velmi jí děkuji za odvedenou práci a vůbec mi nevadí, že jsem musela někdy čekat.


K paní doktorce jsem chodila si 5 let, je opravdu profesionál po všech stránkách. Zuby jsem měla v hrozném stavu a výsledek je perfektní. Čekací doba je sice delší, ale u žádaných doktorů to člověk může očekávat. Raději dávám přednost opravdu výbornému doktorovi s delší čekací dobou než abych nečekala skoro vůbec, ale výsledek by nemusel být až tak dobrý. Vřele doporučuji


B

Souhlasím s předchozím názorem, bohužel čekací doba je poměrně neúnosná a opravdu to řadu pacientu otráví a odradí, co se týče ale stránky profesionální, odborné, tak paní doktorku opravdu doporučuji. Ve chvíli kdy vstoupíte do ordinace se Vám bude věnovat, je příjemná a zoubky budete mít jako ze žurnálu.


K

Velmi dobrá, příjemná paní, milý přístup ke všem pacientům a po odborné stránce opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu