Ortodoncie
Pekařská 84, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Byla jsem moc spokojená s prací paní doktorky. Jen to čekání...to by se mohlo lépe uspořádat...ale jinak moc děkuji za celkovou perfektní péči.

Paní doktorku Bouchalovou mohu jen doporučit. Je velmi vstřícná a myslím, že hlavně profesionál na úrovni. Také ordinace je dobře vybavena a i její kolegyně se vždy k nám chovali vstřícně.

Asi dva roky jsem ji navštěvoval a moc šikovná a milá.

Paní doktorka je velmi milá a krásná dáma, ale především profesionálka, která používá v léčbě nejnovější trendy, je velmi pečlivá a důkladná a můj úsměv vylepšila tak, že bych mohla fotit reklamy na zubní pasty. Velmi jí děkuji za odvedenou práci a vůbec mi nevadí, že jsem musela někdy čekat.

K paní doktorce jsem chodila si 5 let, je opravdu profesionál po všech stránkách. Zuby jsem měla v hrozném stavu a výsledek je perfektní. Čekací doba je sice delší, ale u žádaných doktorů to člověk může očekávat. Raději dávám přednost opravdu výbornému doktorovi s delší čekací dobou než abych nečekala skoro vůbec, ale výsledek by nemusel být až tak dobrý. Vřele doporučuji

Souhlasím s předchozím názorem, bohužel čekací doba je poměrně neúnosná a opravdu to řadu pacientu otráví a odradí, co se týče ale stránky profesionální, odborné, tak paní doktorku opravdu doporučuji. Ve chvíli kdy vstoupíte do ordinace se Vám bude věnovat, je příjemná a zoubky budete mít jako ze žurnálu.

Velmi dobrá, příjemná paní, milý přístup ke všem pacientům a po odborné stránce opravdu na úrovni. Mohu jen doporučit.