Ortodoncie - zubní ordinace
Zlatnická 4, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorku mám pouze jako záskok za svého pana doktora. Díky bohu. Byla jsem u ní dvakrát na výměnu gumiček, poprvé zapomněla nasadit tři a podruhé dvě. I výměna gumiček, která mi u jiných ortodontistů vůbec nevadí, je tady peklo, při kterém mi několikrát zajela buď paní doktorka nebo sestřička nástrojem do dásní. Při upadnutí zámečku mi s lepidlem obrousila i kus zubu. Celkově působí velice zmateně a unaveně. Za žádnou cenu bych se k ní nepříhlašovala a už vůbec bych tam nenechala chodit své dítě. Paní doktorka je určitě laskavá a milá paní, ale praxe už by se měla vzdát.

U paní doktorky Antošové jsem se léčila cca 15 let. Nejdříve jsem dostala na několik let rovnátka na noc. Zhruba v mých 20 letech mi nasadila konečně fixy. Můj problém s nedokousnutím na jedné straně čelisti ovšem rovnátka vyřešit nemůžou, tak mi vytrhla jeden zub a rovnala. Když jsem se jí zeptala, jestli si je vědoma toho, že na jedné straně nedokousnu, tak na mě vyjela: "snad chcete jít na operaci?" Po třech letech mi rovnátka sundala a řekla, že je hotovo. Zuby se mi začaly opět křivit, začala jsem navštěvovat nového ortodontistu. Všichni se dost divili, že jsem po tolika letech léčení a moje zuby vypadají takto! V současné době jsem po ortognátní operaci (s tím spojené plastice brady), zub, který mi "paní doktorka" nechala vytrhnout, mi budou dávat zpět (implantát) a doufám, že se brzy konečně spokojeně najím. Shrnuto, podtrženo: Pokud mohu doporučit, obraťte se na jiného doktora!

Špatná doktorka, která vůbec neví co dělá, rovnátka nikdy nesedí, ale s tím si nedělá těžkou hlavu, hlavně že dostane prachy, ale propustku do práce nenapíše. Otisky dělá třikrát, a vždy to několikrát zkazí. Pořád kecá se sestrama a pacient jí je ukradený!

K doktorce Antošové jsem chodila, když mi bylo 10 let (před 15 lety). Nenarostla mi dvojka a paní doktorka se rozhodla přisunout mojí trojku k jedničce, že potom z té trojky vymodelují dvojku a implantát dostanu na místo trojky. Věřili jsme jejímu odbornému názoru. Nyní, když už mám čelist dovyvinutou, zašla jsem na první konzultaci ke specialistovi na zubní implantáty. Bylo mi řečeno, že kvůli tomuto nesmyslnému posunu má být zub implatován někde, kde není dostatek kosti, aby to vůbec šlo. Tudíž mou jedinou možností nyní je, nechat si ve 25 letech znovu nasadit rovnátka a přesunout trojku zpátky tam, kde má být, abych mohla mít normální implantát místo dvojky... Velice děkuji paní "doktorko"!

je to nej doktorka

Dr. Antošová je podle mého názoru specialista. Na rovnátka jsem chodila k ni delsi dobu protoze jina ortodontiska mi rekla ze si mam davat mezi horni ret a zuby petikorunu na par hodin a pak se mi zuby samy srovnaji. Vysledkem bylo, ze se mi zuby nesrovnaly, ale nasledne jsem mela dost velke problemy. Mudr. Antosova na me pusobi jako dobry lekar

Katastrofa. Dítě se u MUDr. Antošové léčilo 3 roky, pečlivě každou noc nosilo rovnátka, zaplatili jsme spoustu tisíc, po 3 letech MUDr. Antošová řekla: "Léčba ukončena - všechno v pořádku..". Při následné kontrole (a na pohotovosti) mi dva různí dětští zubní lékaři doporučili - "... a hlavně ji pošlete na rovnátka, má to strašné...."
Výsledkem celé anabáze bylo další léčení u skutečného specialisty MUDr. Petra. Doktorka Antošová nás bohužel stála pouze čas a peníze s nulovým výsledkem