Praktický lékař stomatolog s laborat.
1. máje 500, Třinec

Paní doktorka M.K.je bezvadná!Máme lehce mentálně postiženou dceru,která má hrůzu z lékařů...po různých odmítnutích u zubařů a setkávání se s nepochopením okolí jsem byla velice vděčná za přístup,s jakým paní doktorka ošetřuje.Stále mě dokáže dojmout,že ještě někteří lékaři berou dětského pacienta jako individualitu(a to jsem zdr.sestra,zvyklá na kde co).Vůbec mi nevadí,že za paní doktorkou musíme dojíždět 50km,za ten klid to rozhodně stojí.Abych nezapomněla,stejná chvála patří i sestrám v ordinaci....jsou bezvadné:-)

jsem spokojená s oběma :) spíše bych uvítala B.K. - líbí se mi že říka co dělá, jak se problému vyhnout atp. u H.K. ... zubařka jako každá, jsem spokojená i když někdy to píchnutí té injekce by mohlo být míň bolestivé a né tak kruté jak minule ...

velmi prijemny a profesionalni pristup

Vždy profesionální přístup od obou zubařek. P.S. Mladí se musí učit získavat praxi, kdo Vás bude ošetřovat, když p. doktorka půjde do penze? Zubařu je nedostatek a pacienty skoro nikdo nepřibíra.

Jsme svědci překotného vývoje v každé lidské činnosti. Symbioza zkušenosti a nových proudů v oboru je ideální. A to je způsob, jakým pracují máma a dcera Krzyžankovy. Kritizovat takový způsob je podle mne za a) otázka závisti, za b)otázka nedostatku inteligence. (Pro individua za b) vysvětluji: symbioza = spolužití). Hodnocení vynikající pro obě doktorky.

K paní doktorce chodím velmi dlouho a vždy se k mé rodině chovala skvěle.Její dcera je podle mého názoru příjemná a svou práci dělá velmi pečlivě.Vždy mi vše vysvětlí a nemám žádné výhrady ani k jedné z nich.

Paní doktorka je velmi pečlivá, svou práci odvede na 100% a navíc má příjemné vystupování na rozdíl od MuDr. Dužíkové

K teto zubařce jsem chodila ráda a vždy jsem ji chválila. Od doby co si tam dala svou dceru, pacienty si prehazuje podle toho která tam zrovna je, už toto netvrdím. Bez předchozího upozornění vás ošetří dcera. To se mi opravdu nelíbí.

Tak o profesionalite bych pomlcel..

velmi dobry profesionální přistup