MUDr. Gabriela Syslová

Zubař Více

Český Krumlov 1 adresa

20 názor

Adresa

Stomatologická ordinace
Domoradice, Za Plevnem 59, Český Krumlov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Nejlepší zubařka. Chodím pravidelně. Když se náhodou stane, že mám problém, vždy mě vezme. Profesionální přístup, krásná ordinace. Obě spodní osmičky jsem si nechala vytrhnout a vůbec nic jsem necítila. Po zkušenostech s předchozí lékařkou úplně jiná zkušenost. Sestřička také moc milá a hodná. Za mě doporučuji na 100%.

Ověřený profil
Umístění: jiné místo bolest zubu

Docela rád chodím k paní zubařce i když mi občas vynadá , ale ač nerad , musím napsat toto : Již 2x jsem byl odmítnut po telefonátu s bolestivostí zubu a odkázán na pohotovost v Č.B. Poprvé bylo úterý dopoledne a bylo řečeno , že pokud se uvolní místo , tak se ozvou a podruhé v pátek dopoledne , že můžu na pohotovost do Č.B. Myslím , že pokud má člověk bolesti se zubem , měl by lékař tohoto člověka přijmout a ne ho nechat s bolestí. Jak jsem napsal , dělám to nerad , ale musím , protože bych vylít z kůže.

L
Ověřený profil

Pani doktorka i sestra jsou velice mile, synpaticke a sikovne. Vzdy se na kontrolu tesim :-). Pri zakrocich se chovaji velice profesionalne. U tahani nervu jsem necitila zadnou bolest, oproti tahani nervu u jine zubarky, kdy jsem bolesti doslova rvala. Cela nase rodina muze jen doporucit!


Ověřený profil

Velmi laxní přístup po trhání osmičky, v dásni zůstal kořen, paní doktorka neudělala ani rentgen při dalších návštěvách, neustávaly bolesti přes analgetika. Byla nutná návštěva jiného zubního lékaře, na rentgenu tam provedeném byla kromě zbylého kořenu objevena spousta kazu, po předchozích návštěvách u dr. Syslové vždy v pořádku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Paní doktorka mě zbavila strachu ze zubaře, je velmi trpělivá, pečlivá, umí poradit. Od té doby co mi spravila zoubky a chodím k ní pravidelně, tak už jen zřídkakdy se mi něco pokazí. Jsem ráda, že přijala i mého syna a přítele, moc si jí všichni pochvalujeme. Chtěla bych pochválit i sestřičku ... JE TO PROSTĚ PRIMA PARTA.


A
Ověřený profil

Po 20 letech strachů ze zubaře ze základky z ČB se můj strach zde u paní zubařky Syslové rychle ztrácí. Je milá, klidná, o všem informuje, a sestřička Andrea je taktéž úplně parádní a milá .Můžu jen doporučit.


M
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už cca 7let a jsem velmi spokojená, skvělý přístup žádné drama, o všem co mi provádí při prohlídce rovnou informuje (jen kouknu zrcátkem, vypláchnu atd.).Velmi si pochvaluji i sestřičku, která mě při větších zákrocích hladila a držela hlavu - peče jako od maminky, velmi citlivá :-)


M
Ověřený profil

K této zubařce mě přihlásila sestra v 7. třídě ZŠ, kdy pro mě byl zubař terno. I přes všechny zákroky (trhání 4 zubů v jednom měsíci) ji navštěvuji rád a vždy se tam těším. Doporučuji


P
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, laskavá, vždycky vyhoví, měla jsem jednoho lékaře, 3x mi opravoval jeden zub, přišla jsem k paní Syslové, udělala zub jednou a drží už 5 let. Musím jí moc pochválit.


T
Ověřený profil

Paní Syslová mi přijde jako velmi empatický člověk a odborník,tak jak si představuji rodinného lékaře...škoda jen,že není ještě schopná býti i všeob.lékařem,chirurgem,foniatrem,optikem,diabetikem...nebyla by taková zráta času jezdit jinam za dalšími lékařskými specialisty...jen bych chtěl vzkázat onomu frustrovanému pacientovi,že 3x dovolená za rok není ani takový luxus při náročném povolání jako je lékař.Možná ,že z pohledu nespokojené(ho) manipulační(ho) dělnce(ka) či zhrzelé administrativní(ho) pracovnice(ka) zblblého Rathovými invektivy k 30-ti korunovým poplatkům to tak nevypadá nebo je to pod jeho rozlišovacími schopnostmi.Dobrý pracovník si zaslouží se mít vždy o něco lépe než závistivý hńup....Přeji paní doktorce pevné nervy a dobré výsledky své práce


Došlo k chybě, zkuste to znovu