Masarykova 54, Plzeň 4 , Plzeň
Psychosomatické a terapeutické centrum (mapa)

Psychosomatická konzultace • od 500 kč

Výživové poradenství • od 500 kč

Tř. 1. máje 1300, Dobřany
Interní ambulance Dobřany (mapa)

Přijímám: dospělí
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Diagnostické vyšetření

Výživové poradenství

Masarykova 54, Plzeň

od 500 kč

Psychosomatické a terapeutické centrum

Paní doktorka je velice pečlivá a ochotná. Pacienta vyslechne a hlavně si ho kompletně vyšetří. Nehledí pouze na ten jeden problém, se kterým pacient přišel, ale na pacienta jako celek. A to se mi moc líbí. Usměvavá, zdvořilá. Co víc si přát? Opravdu mi hodně pomohla a pomáhá. Od ní, na rozdíl od jiných lékařů, odcházím spokojená a s dobrou náladou. Škoda že takových lékařů není více. Vřele doporučuji těm, co se opravdu chtějí léčit!

Paní doktorka je vstřícná, empatická a velmi pečlivá, pacientovi se vždy snaží vše vysvětlit. Doporučuji.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    mohu společně brát Furolin a essentiale forte? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano můžete.

MUDr. Gabriela Rybářová

Dobrý den,
    ano může to stále ještě souviset s prodělanou infekcí. Určitě je nutné stále dodržovat klidový režim bez velké zátěže, proto Vám lékař prodloužil PN. Je velmi nutné dodržovat dietu a užívat probiotika. Pokud stav ani za další 2 týdny neodezní, tak bych doporučila kontrolu zánětlivých parametrů a ev. hledání jiné příčiny.

MUDr. Gabriela Rybářová

• vnitřní lékařství - interna