MUDr. Gabriela Navrátilová

Praktický lékař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
V Jirchářích 62/2, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Bohužel potvrzují všechny minulé negativní hodnocení a přidávám další.
Tato doktorka je proti očkování a doporučujeme služby pseudo medicíny rodičům.
Jej chování je opravdu hrozny, říká pomluvy před pacienty proti zdravotni sestře v její přítomnosti. Navic vykecává s pacienty o uplných blbostech, např. že letadla nad Ustí vyhazují chemikálie jenom proto aby lidé byli nemocní a přitom je čekárna plná dalších pacientů... Velmi neprofesionální. Kdyby bylo možné nedat žádnou hvězdičku, udělám to. To co si dovolila a jak mě ponížila byla hrůza.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

K pani doktorce jsem chodil 17 let. Neměl jsem žádný problém. Je fakt, že s mou nemocnosti 1x do roka, jsem ji moc neviděl. Tykani mi nevadilo. Odešel jsem, protože jsem se přestěhoval na vesnici 280 km od Usti n.L. Tady se nestačím divit, neurolog mi diagnostikoval whiplash syndrom po uraze hlavy, a pani doktorka zde na vsi má na to svůj názor a zpochybnuje diagnozu specialisty. Tak si dost často vzpomenu na pani Dr.Navratilovou.

Paní doktorka je nejraději, pokud pacienti neotravujou. Stalo se mi, že když jsem požadovala prevenzivní prohlídku, vedla několikaminutový monolog o tom, že jí to nikdo nezaplatí a jaké s tím jsou starosti. Vrcholem bylo, když mě odmítla vyšetřit s tím, že tohle vyšetření nedělá, ať si zajdu ke specialistovi. Podle mě je už vyhořelá a když jí ta práce nebaví, ať jde do důchodu

Kriekata
Nestačím se divit negativnímu hodnocení. Chodím k paní doktorce již několik let a nikdy jsem s ní neměla konflikt ani problém, a nejsem typ člověka, co si nechá vše líbit a všemu věří. Předoperační vyšetření mi v ordinaci bylo též provedeno precizně, stejně tak vyšetření při jiných potížích. Sestřička je též velice milá a ochotná. A tykání??? No a co, já s tím problém nemám a kdo jo, tak ať se ozve přímo na místě, nikoli pomluvně ... Když jsem byla v ordinaci i s malou dcerou, tak k ní byly též velice milé a hodné. Mé hodnocení je velmi dobré oprávněně, paní doktorka i sestřička si jej zaslouží oprávněně...

Byl jsem u paní doktorky spokojen, sice s mojí nemocností 1× za 5 let mě moc neviděla :-). (Stěhoval jsem se do TP a teď potřebuji vyzvednout moje papíry, bohužel telefon mrtvý, takže ani nevím kdy se k ní dostat.)

K paní doktorce docházím už velmi dlouho a jsem s ní velmi spokojená. Je vstřícná, vždy se mnou probere spustu věcí a dá mi velmi užitečné rady. Velké plus je doba pobytu v čekárně a ochota paní doktorky i sestry. Tykání mi vůbec nevadí, naopak navozuje uvolněnou atmosféru.
Eva F.

U této lékařky jsem absolvovala v roce 2007 preventivní prohlídku, která trvala 3 minuty, s tím, že mi musí stačit prohlídky, které jsem měla v roce 2004 u svého zaměstnavatele. Následně z výpisu účtu od zdravotní pojišťovny jsem zjistila, že si lékařka nechala proplatit kompletní preventivní prohlídku. A důkaz by snad měl být ve zdravotní kartě, jaké byly výsledky. Dále mi též sdělila, že se se mnou o tom nebude dohadovat, neboť pojišťovny málo za takovýto výkon platí. Podle mne je lékařka pěkný lempl a jsem ráda, že už u ní nejsem v registraci. A každému doporučuji nechat si udělat výpis od zdravotní pojišťovny o čerpání lékařské péče.

s paní doktorkou nemám žádný problém, veškerá vyšetření,která jsou třeba nikdy nezanedbala , je vstřícná, ochotná
a to že tyká žádný problém, myslím že je to osobnější přístup,co se týče plné čekárny není to asi tím že vypisuje hned neschopenky ale tím , že je zrovna chřipková epidemie , pokud nechci čekat dlouho mám možnost se objednat a tak jsem po příchodu prakticky hned na řadě,u některých lékařů byť jste objednaní čekáte i déle než
hoďky, takže mějte se sluníčkově a uvědomte si že ne vždy je vše perfektní, nebo-li není na světě člověk ten, který by se zalíbil lidem všem

To že paní doktorka tyká, to je u obvodního lékaře normálka je to osobnější, paní doktorka mě vždy poslala na odborná vyšetření aby nic nezanedbala, a dokonce mi vystavila potvrzení aniž bych za něj platila. to že lékaři mají plné čekárny znamená že každýho nechá marodit a ne že je dobrý doktor....

Souhlasím, že se v čekárně dlouho nečeká, to je příjemné, ale velmi nepříjemné mi je tykání. Není mi 15 let a neznáme se s paní doktorkou po jiné úrovni než lékař - pacient. Prohlídka se shrne pouze na podívání do krku. Při poslední návštěvě paní doktorka ani nepoznala, že nemám krční mandle. Měla nevhodné komentáře i k mé malé dceři, velmi neprofesionální.
Právě jsem se rozhodla změnit lékaře.