Praktický lékař stomatolog
Janského U Alfy 1669, Karviná

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Skvělá. Není to můj ošetřující zubní lékař a přesto mně po předchozím telefonátu neodmítla a ošetřila. Ještě jednou velké DÍKY.

chodím k paní doktorce, už mnoho let,za ta léta mám k ní dúvěru,je to profesionál na svém místě!

Chybička se vloudila - mělo tam být napsáno 1/2 hod čili půl hodinovou přednášku...

Divím se, že paní doktorka vůbec dostala na diplom. Při každé návštěvě mě poučovala o správném čištění zubů - ( děkuji, ráda se nechám poučit od odborníka ), ale největší "gól" byl, když mi sdělila, že pokud mám zájem, udělá mi 1/2hod přednášku o správném čištění zubů v ceně 600Kč ( !... ). To opravdu není výmsl, ale fakt. Manžel s ní ( měl ) taktéž jen špatné zkušenosti - udělala mu můstek, který, jak sama řekla, mu "musí vydržet do konce života", ten ale vypadl po 2 letech, paní doktorka totiž nasadila můstek na nemocný zub, jelikož manželovi neudělala ani rentgen, kt. si určitě nechala zdr. pojišťovnou proplatit... Přestoupili jsme k jinému zubaři, kt. je na rozdíl od paní doktorky odborníkem na svém místě, navíc má profesionální i lidský přístup k pacientovi.

šikovná

Nikdo k ní nechoďte!!! Vůbec zubům nerozumí. akorát umí vrtyt a to je vše. Přešel jsem k jinému zubaři a ten se divil, že mám zaneřáděné zuby. a to jsem k ní chodil pravidelně co půl roku. a taky zanedbává svoji práci. Když jsem měl připomínky na špatně udělanou plombu, tak mi ji vůbec nechtěla opravit. Po delším stěžování ji nakonec opravila, ale úplně to odflákla. Pokud možno jděte k jinému zubaři!!!!

Já a moje rodina jsme maximálně spokojeni jak s přístupem tak prací paní doktorky a její zdravotní sestry. Doporučuji

Milá,příjemná,vše vysvětlí,všem doporučuji,vynikající zubní lékař!

Letité skušenosti bez problému.

Č

Nejlepší stomatolog