Gabriela Kahánková, psycholog Frýdek-Místek

Mgr. Gabriela Kahánková

Psycholog, Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Individuální konzultace • 700 Kč

Párová a rodinná konzultace • 900 Kč

Párová konzultace se dvěma terapeuty • 1 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Poskytuji psychologické poradenství a terapii jednotlivcům, párům a rodinám. S dětmi pracuji samostatně od šesti let. Klientům se snažím vytvořit bezp...

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

700 Kč

900 Kč

1 500 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožka mi pomohla ujasnit si co je pro mě opravdu důležité, na čem mi záleží a pomohla mi najít zdroje (vnitřní i v okolí), které mě mohou na mé cestě tímto směrem podpořit. Cítila její upřímný zájem a respekt. Konzultace byly laskavé a praktické (orientované na řešení).

Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožka je člověk velkého srdce, odborník na slovo vzatý, dokáže podat pomocnou ruku, vyselektovat konkrétní problém vztahu, pojmenovat ho a pracovat s ním.
Už po dvou sezeních jsme s manželem načerpali znovu sílu, rady do života a jiný úhel pohledu, pod kterým jsme dosud naše vztahové problémy neviděli.
Vřele všem doporučuji její služby.

Umístění: jiné místo Jiný

K paní Kahánkové chodím na individuální psychoterapii, kde řeším naši celkovou komplikovanou rodinnou situaci. V jejím přístupu moc oceňuji její citlivost, laskavost, moudrost a zároveň odbornost. Při řešení problémů nehodnotí a nemoralizuje a přesto mě vždy podpoří a motivuje k dobrým hodnotám v mém životě. Taky moc oceňuji její zajímavé vhledy do situací a vztahů, které plynou z jejích odborných zkušeností a vzdělání. Při konzultaci se mi v danou chvíli opravdu plně věnuje a projevuje zájem (což z mé zkušenosti není u všech psychologů zcela samozřejmé.) Z každého setkání s ní odcházím klidnější a s pohlazením na duši, za což moc děkuji .

X
Umístění: jiné místo Jiný

Sympaticka, prijemna, po konzultaci mam vzdy dobry pocit. Z me strany mohu jenom doporucit ????.........

Umístění: jiné místo

Zdravím, tímto bych chtěl moc poděkovat za vynikající práci Mgr. Kahánkové. Její srozumitelné rady jak vylepšit manželství nám velice utužily vztah a dali náboj pro další soužití. Řešila s námi oběma společně aktuální problémy a vždy nalezla jejich řešení. Co se týče termínu, snažila se co nejvíce vyhovět. Oceňuji také velice vlídný a laskavý přístup. Proto ji mohu s klidným srdcem doporučit.

Umístění: jiné místo těžká životní situace

K paní Kahánkové docházím už několik měsíců. Velmi mi pomáhá v těžké životní situaci. Mnoha věcem jsem lépe porozuměla, proč se děly a dějí. Ráda bych ocenila především její lidský, laskavý, moudrý a zároveň profesionální přístup. Dokáže se vžít do pocitů, vyslechnout, když jsem už nevěděla jak dál, pomoci. Vždy odcházím s pocitem, že se dá vše řešit a má rozhodnutí byly a jsou v pořádku.
Díky ní vím, že člověk na své problémy není sám a taky už dnes vím, že věci se dějí z nějakého důvodu.
Mohu ji jen vřele doporučit. Děkuji.
Monika Š.