Adresa

náměstí Svobody 1, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Individuální konzultace (60 min.) • 900 Kč

Párová konzultace (60 minut) • 1 200 Kč

Párová konzultace se dvěma terapeuty (90 minut) • 2 000 Kč +1 Více

Rodinná konzultace (60 minut) • 1 100 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


náměstí Svobody 1, Frýdek-Místek

900 Kčnáměstí Svobody 1, Frýdek-Místek

1 200 Kčnáměstí Svobody 1, Frýdek-Místek

2 000 Kčnáměstí Svobody 1, Frýdek-Místek

1 100 Kč

Zkušenosti

O mně

Poskytuji psychologické poradenství a terapii jednotlivcům, párům a rodinám. S dětmi pracuji samostatně od šesti let. Klientům se snažím vytvořit bezp...

Více

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Můžu vřele doporučit :) Empatický a současně profesionální přístup. Díky paní magistře se mi podařilo pochopit spoustu věcí proč se dějí a hlavně pochopit sama sebe a překonat těžké životní období.Mnohokrát jí tímto ještě jednou děkuji.

Umístění: Individuální konzultace (60 min.)

K Mgr. Kahánkové jsem docházela něco přes rok potom, co se mi po porodu začalo těžce žít sama se sebou i mou rodinou, měla jsem úzkosti z celkového bytí. Pomohla mi dovést mě do stavu, kdy jsem schopna klidně žít sama se sebou, manželem i našim dítětem.

Mgr. Kahánkovou jsem vnímala jako velmi empatickou, nezaujatou, profesionální psycholožku se snahou pomoci.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožka mi pomohla ujasnit si co je pro mě opravdu důležité, na čem mi záleží a pomohla mi najít zdroje (vnitřní i v okolí), které mě mohou na mé cestě tímto směrem podpořit. Cítila její upřímný zájem a respekt. Konzultace byly laskavé a praktické (orientované na řešení).


V
Umístění: jiné místo Jiný

Paní psycholožka je člověk velkého srdce, odborník na slovo vzatý, dokáže podat pomocnou ruku, vyselektovat konkrétní problém vztahu, pojmenovat ho a pracovat s ním.
Už po dvou sezeních jsme s manželem načerpali znovu sílu, rady do života a jiný úhel pohledu, pod kterým jsme dosud naše vztahové problémy neviděli.
Vřele všem doporučuji její služby.


Z
Umístění: jiné místo Jiný

K paní Kahánkové chodím na individuální psychoterapii, kde řeším naši celkovou komplikovanou rodinnou situaci. V jejím přístupu moc oceňuji její citlivost, laskavost, moudrost a zároveň odbornost. Při řešení problémů nehodnotí a nemoralizuje a přesto mě vždy podpoří a motivuje k dobrým hodnotám v mém životě. Taky moc oceňuji její zajímavé vhledy do situací a vztahů, které plynou z jejích odborných zkušeností a vzdělání. Při konzultaci se mi v danou chvíli opravdu plně věnuje a projevuje zájem (což z mé zkušenosti není u všech psychologů zcela samozřejmé.) Z každého setkání s ní odcházím klidnější a s pohlazením na duši, za což moc děkuji .


X
Umístění: jiné místo Jiný

Sympaticka, prijemna, po konzultaci mam vzdy dobry pocit. Z me strany mohu jenom doporucit ????.........


Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Zdravím, tímto bych chtěl moc poděkovat za vynikající práci Mgr. Kahánkové. Její srozumitelné rady jak vylepšit manželství nám velice utužily vztah a dali náboj pro další soužití. Řešila s námi oběma společně aktuální problémy a vždy nalezla jejich řešení. Co se týče termínu, snažila se co nejvíce vyhovět. Oceňuji také velice vlídný a laskavý přístup. Proto ji mohu s klidným srdcem doporučit.


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo těžká životní situace

K paní Kahánkové docházím už několik měsíců. Velmi mi pomáhá v těžké životní situaci. Mnoha věcem jsem lépe porozuměla, proč se děly a dějí. Ráda bych ocenila především její lidský, laskavý, moudrý a zároveň profesionální přístup. Dokáže se vžít do pocitů, vyslechnout, když jsem už nevěděla jak dál, pomoci. Vždy odcházím s pocitem, že se dá vše řešit a má rozhodnutí byly a jsou v pořádku.
Díky ní vím, že člověk na své problémy není sám a taky už dnes vím, že věci se dějí z nějakého důvodu.
Mohu ji jen vřele doporučit. Děkuji.
Monika Š.


Došlo k chybě, zkuste to znovu