Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Individuální konzultace (60 min.) • 900 Kč

Párová konzultace (60 minut) • 1 200 Kč

Párová konzultace se dvěma terapeuty (90 minut) • 2 000 Kč +1 Více

Rodinná konzultace (60 minut) • 1 100 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

900 Kč

1 200 Kč

2 000 Kč

1 100 Kč

Poskytuji psychologické poradenství a terapii jednotlivcům, párům a rodinám. S dětmi pracuji samostatně od šesti let. Klientům se snažím vytvořit bezp...

Můžu vřele doporučit :) Empatický a současně profesionální přístup. Díky paní magistře se mi podařilo pochopit spoustu věcí proč se dějí a hlavně pochopit sama sebe a překonat těžké životní období.Mnohokrát jí tímto ještě jednou děkuji.

Umístění: Individuální konzultace (60 min.)

K Mgr. Kahánkové jsem docházela něco přes rok potom, co se mi po porodu začalo těžce žít sama se sebou i mou rodinou, měla jsem úzkosti z celkového bytí. Pomohla mi dovést mě do stavu, kdy jsem schopna klidně žít sama se sebou, manželem i našim dítětem.

Mgr. Kahánkovou jsem vnímala jako velmi empatickou, nezaujatou, profesionální psycholožku se snahou pomoci.

Paní psycholožka mi pomohla ujasnit si co je pro mě opravdu důležité, na čem mi záleží a pomohla mi najít zdroje (vnitřní i v okolí), které mě mohou na mé cestě tímto směrem podpořit. Cítila její upřímný zájem a respekt. Konzultace byly laskavé a praktické (orientované na řešení).

Paní psycholožka je člověk velkého srdce, odborník na slovo vzatý, dokáže podat pomocnou ruku, vyselektovat konkrétní problém vztahu, pojmenovat ho a pracovat s ním.
Už po dvou sezeních jsme s manželem načerpali znovu sílu, rady do života a jiný úhel pohledu, pod kterým jsme dosud naše vztahové problémy neviděli.
Vřele všem doporučuji její služby.

K paní Kahánkové chodím na individuální psychoterapii, kde řeším naši celkovou komplikovanou rodinnou situaci. V jejím přístupu moc oceňuji její citlivost, laskavost, moudrost a zároveň odbornost. Při řešení problémů nehodnotí a nemoralizuje a přesto mě vždy podpoří a motivuje k dobrým hodnotám v mém životě. Taky moc oceňuji její zajímavé vhledy do situací a vztahů, které plynou z jejích odborných zkušeností a vzdělání. Při konzultaci se mi v danou chvíli opravdu plně věnuje a projevuje zájem (což z mé zkušenosti není u všech psychologů zcela samozřejmé.) Z každého setkání s ní odcházím klidnější a s pohlazením na duši, za což moc děkuji .

X

Sympaticka, prijemna, po konzultaci mam vzdy dobry pocit. Z me strany mohu jenom doporucit ????.........

Umístění: jiné místo

Zdravím, tímto bych chtěl moc poděkovat za vynikající práci Mgr. Kahánkové. Její srozumitelné rady jak vylepšit manželství nám velice utužily vztah a dali náboj pro další soužití. Řešila s námi oběma společně aktuální problémy a vždy nalezla jejich řešení. Co se týče termínu, snažila se co nejvíce vyhovět. Oceňuji také velice vlídný a laskavý přístup. Proto ji mohu s klidným srdcem doporučit.

Umístění: jiné místo těžká životní situace

K paní Kahánkové docházím už několik měsíců. Velmi mi pomáhá v těžké životní situaci. Mnoha věcem jsem lépe porozuměla, proč se děly a dějí. Ráda bych ocenila především její lidský, laskavý, moudrý a zároveň profesionální přístup. Dokáže se vžít do pocitů, vyslechnout, když jsem už nevěděla jak dál, pomoci. Vždy odcházím s pocitem, že se dá vše řešit a má rozhodnutí byly a jsou v pořádku.
Díky ní vím, že člověk na své problémy není sám a taky už dnes vím, že věci se dějí z nějakého důvodu.
Mohu ji jen vřele doporučit. Děkuji.
Monika Š.