Umístění: Zdravotní centrum Jirny bolest loketního kloubu

Pan doktor je kvalitní odborník a operatér. Dva a půl měsíce po operaci lokte, na ortopedii v nemocnici Kolín, je pohyb v plném rozsahu, prsty plně funkční, jizva takřka není vidět. Má můj velký dík.

Žižkova 146, Kolín
Oblastní nemocnice Kolín (mapa)

Jirny
Zdravotní centrum Jirny (mapa)

Jana Kynclová

Pan doktor nedokázal poznat při operaci utržený zkřížený váz a díky němu musím na další operaci. Nikdy více

Tak tento pan doktor je člověk na svém místě,příjemný a hlavně dokáže pacientovi pomoci.Mohu jen DOPORUČIT.

Má mou důvěru,po dvou operacích mohu říci,že jsem nad míru spokojen s jeho profesionálním přístupem a ochotou.Mohu jen doporučit a chválit!!!

tady se musí pochválit.

Plně souhlasím s paní Michaelou. Pan doktor je velmi milý a snaží se s úsměvem pomoci. Vřele ho všem doporučuji.

Velmi pečlivý, zkušený, starostlivý. Je milý, snaží se vše vysvětlit.

tady se musí pochválit.

Velmi pečlivý, zkušený, starostlivý. Je milý, snaží se vše vysvětlit.