František Stuchlík, ortoped Kolín

Jirny
Zdravotní centrum Jirny

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Zdravotní centrum Jirny Jiný

Kdo se chce vylecit, doporucuji navstivit jineho doktora. Mela jsem vyhozeny loket a prisla jsem k panu doktorovi na kontrolu. Od zacatku byl velmi neprijemny, jen mi rikal jak uz s rukou nebubu nikdy poradne hybat a ze si to mam doma rozhybavat aniz by mi upresnil jak. Po trech navstevach u jineho specialisty je ruka naprosto v poradku, ohybani je v plnem rozsahu. Je smutne pomyslet kolik lidi zustalo s trvalymi nasledky jen proto, ze verili panu doktorovi, ze lepsi uz to nikdy nebude...

Umístění: Zdravotní centrum Jirny bolest loketního kloubu

Pan doktor je kvalitní odborník a operatér. Dva a půl měsíce po operaci lokte, na ortopedii v nemocnici Kolín, je pohyb v plném rozsahu, prsty plně funkční, jizva takřka není vidět. Má můj velký dík.
Jana Kynclová

Pan doktor nedokázal poznat při operaci utržený zkřížený váz a díky němu musím na další operaci. Nikdy více

Tak tento pan doktor je člověk na svém místě,příjemný a hlavně dokáže pacientovi pomoci.Mohu jen DOPORUČIT.

Má mou důvěru,po dvou operacích mohu říci,že jsem nad míru spokojen s jeho profesionálním přístupem a ochotou.Mohu jen doporučit a chválit!!!

tady se musí pochválit.

Plně souhlasím s paní Michaelou. Pan doktor je velmi milý a snaží se s úsměvem pomoci. Vřele ho všem doporučuji.

Velmi pečlivý, zkušený, starostlivý. Je milý, snaží se vše vysvětlit.