Adresa

K nemocnici 32, Nový Jičín
Odborný lékař gastroenterologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

Ověřeny pacient

Připojuji se ke kladným hodnocením a opravdu to neboli moc hezký přístup a porozumění p. doktorky Štefkové a Sestřiček je milý a příjemný při kolonoskopii jsem nic necítil


J
Ověřeny pacient

Připojuji se ke kladným hodnocením. Přístup paní doktorky Štefkové i zdravotní sestřičky byl velmi lidský, takže z mé strany velmi obávané vyšetření proběhlo v klidné atmosféře a naprosto bezbolestně. Děkuji


M
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktoru Štefkovi za velmi citlivý a profesionální přístup i děkuji sestrám za pomoc a lidský jemný přístup ke mně jako pacientovi.


Výborný přístup pana doktora i sestřiček. Všichni se chovají k pacientům moc hezky, což je hodně velká podpora při ne příliš příjemném vyšetření. Pan doktor je skvělý odborník. Děkuji všem!


Výborní lékaři a sestřičky hodné,milé.Doporučuji, spokojenost.


Milý a hodný pan doktor, vč. hodných sestřiček. Doporučuji a chválím.


Byl jsem na kolonoskopii u paní doktorky Štefkové, přístup, informace a vlastní vyšetření byly velmi profesionální. Oceňuji příjemné jednání paní doktorky a sestřiček. Děkuji.


Již víckrát jsem byla na vyšetření žaludku i střev a vždy byl přístu pana doktora velmi lidský a profesionální.jde s problémem do hloubky a snaží se vždy pomoct a to nad rámec svých povinností i přístup sestřiček je příkladný při vyšetření s vámi komunikuji a povzbuzuji.Je to vzor jak se chovat k pacientům škoda,že to neni tkto všude.DĚKUJÍ VÁM PANE DOKTORE ŠTEFKU ,PANÍ ŠTEFKOVÁ I VÁM SESTŘIČKÁM.


Opravdu velmi příjemný lékař, věřím mu. O kolika jiných to mohu říci ?


Dnes jsem byl na kolonoskopii u MUDr. Františka Štefka: super přístup sestry, lékaře, prostě vysoce jsem byl spokojen. Bál jsem se toho, ale není to nijak strašné, jde to v pohodě vydrže! Lidé, nebojte se toho, pro váš klid to za to rozhodně stojí!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti