Odborný lékař gastroenterologie
K nemocnici 32, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Odborný lékař gastroenterologie Jiný

Seriozní a kvalitní přístup lékařky a sester. Příjemné chování a vysvětlení situace- jako mně laikovi. Není co vytknout. Za mne 1+. Děkuji.

Připojuji se ke kladným hodnocením a opravdu to neboli moc hezký přístup a porozumění p. doktorky Štefkové a Sestřiček je milý a příjemný při kolonoskopii jsem nic necítil

Připojuji se ke kladným hodnocením. Přístup paní doktorky Štefkové i zdravotní sestřičky byl velmi lidský, takže z mé strany velmi obávané vyšetření proběhlo v klidné atmosféře a naprosto bezbolestně. Děkuji

Děkuji panu doktoru Štefkovi za velmi citlivý a profesionální přístup i děkuji sestrám za pomoc a lidský jemný přístup ke mně jako pacientovi.

Výborný přístup pana doktora i sestřiček. Všichni se chovají k pacientům moc hezky, což je hodně velká podpora při ne příliš příjemném vyšetření. Pan doktor je skvělý odborník. Děkuji všem!

Výborní lékaři a sestřičky hodné,milé.Doporučuji, spokojenost.

Milý a hodný pan doktor, vč. hodných sestřiček. Doporučuji a chválím.

Byl jsem na kolonoskopii u paní doktorky Štefkové, přístup, informace a vlastní vyšetření byly velmi profesionální. Oceňuji příjemné jednání paní doktorky a sestřiček. Děkuji.

Již víckrát jsem byla na vyšetření žaludku i střev a vždy byl přístu pana doktora velmi lidský a profesionální.jde s problémem do hloubky a snaží se vždy pomoct a to nad rámec svých povinností i přístup sestřiček je příkladný při vyšetření s vámi komunikuji a povzbuzuji.Je to vzor jak se chovat k pacientům škoda,že to neni tkto všude.DĚKUJÍ VÁM PANE DOKTORE ŠTEFKU ,PANÍ ŠTEFKOVÁ I VÁM SESTŘIČKÁM.

Opravdu velmi příjemný lékař, věřím mu. O kolika jiných to mohu říci ?