K nemocnici 32, Nový Jičín
Odborný lékař gastroenterologie

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Připojuji se ke kladným hodnocením a opravdu to neboli moc hezký přístup a porozumění p. doktorky Štefkové a Sestřiček je milý a příjemný při kolonoskopii jsem nic necítil

Připojuji se ke kladným hodnocením. Přístup paní doktorky Štefkové i zdravotní sestřičky byl velmi lidský, takže z mé strany velmi obávané vyšetření proběhlo v klidné atmosféře a naprosto bezbolestně. Děkuji

Děkuji panu doktoru Štefkovi za velmi citlivý a profesionální přístup i děkuji sestrám za pomoc a lidský jemný přístup ke mně jako pacientovi.

Výborný přístup pana doktora i sestřiček. Všichni se chovají k pacientům moc hezky, což je hodně velká podpora při ne příliš příjemném vyšetření. Pan doktor je skvělý odborník. Děkuji všem!

Výborní lékaři a sestřičky hodné,milé.Doporučuji, spokojenost.

Milý a hodný pan doktor, vč. hodných sestřiček. Doporučuji a chválím.

Byl jsem na kolonoskopii u paní doktorky Štefkové, přístup, informace a vlastní vyšetření byly velmi profesionální. Oceňuji příjemné jednání paní doktorky a sestřiček. Děkuji.

Již víckrát jsem byla na vyšetření žaludku i střev a vždy byl přístu pana doktora velmi lidský a profesionální.jde s problémem do hloubky a snaží se vždy pomoct a to nad rámec svých povinností i přístup sestřiček je příkladný při vyšetření s vámi komunikuji a povzbuzuji.Je to vzor jak se chovat k pacientům škoda,že to neni tkto všude.DĚKUJÍ VÁM PANE DOKTORE ŠTEFKU ,PANÍ ŠTEFKOVÁ I VÁM SESTŘIČKÁM.

Opravdu velmi příjemný lékař, věřím mu. O kolika jiných to mohu říci ?

Dnes jsem byl na kolonoskopii u MUDr. Františka Štefka: super přístup sestry, lékaře, prostě vysoce jsem byl spokojen. Bál jsem se toho, ale není to nijak strašné, jde to v pohodě vydrže! Lidé, nebojte se toho, pro váš klid to za to rozhodně stojí!!!