František Liška, gynekolog Chrudim

MUDr. František Liška

Gynekolog Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Fibichova 41, Chrudim
Gyna s.r.o. - PL gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

601 248 558 email: liska.frantisek@seznam.cz


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Rodila jsem před 30lety v Pardubicích kde pan Mudr.liska začínal všichni lékaři měli dovolenou a pan doktor mě vzal na císaře a zachránil mě i dítě od té doby chodím k němu na pravidelné kontroly před devíti lety mě opět zachránil kde jsem jednou odmítla operaci hysterektomie a pak už jsem ho poslechla a jela na operaci k němu do Kolína kde mě opět zachránil proto každému doporučuji zlaté jeho ručičky ještě jednou moc děkuji pane doktore


Ověřeny pacient

U Mudr.Lišky jsem rodila před 13 lety a teď při druhém těhotenství jsem v jeho péči také, jsem velice spokojená, je to výborný lékař, všechno vysvětlí a poradí, jen jeden maličký vroubek má, ale za ten on nemůže.... Jeho sestřička je velice příjemná a milá, ale pouze do chvíle, než něco potřebujete.... Takže doktora velice doporučuji, jiného lepšího vážně neznám, jen ta sestřička by se měla změnit v chování k pacientkám!!!


Velmi dobrý lékař, hodný,usměvaný, sympatický a milý. Vše vysvětlí, nehledí na čas. Plusem je skvěle vybavená ordinace, milá sestřička a ordinační hodiny po mé pracovní době. Jsem spokojená


Byla jsem u něj v nemocnici na vyšetření před operací hysterektomií, nic mi nevysvětlil, se vším mě odbyl, když jsem chtěla nějaké vysvětlení zákroku a jeho rozsahu, odbyl mě s tím, že neví co by se mnou dělal za rok, takže jsem nevěděla co mi vůbec budou dělat. Ordinace na chodbě, převlékala jsem se na záchodě, protože pan doktor spěchal. Po operaci jsem ležela na oddělení JIP pro jiné komplikace, avšak po této operaci mě nikdo z gynekologů nevěnoval nejmenší pozornost 5 dní až po urgencích doktora z JIP ( v té době byl primařem na oddělení), byla jsem z tohoto přístupu v šoku a asi na něj dlouho nezapomenu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je mým lékařemjiž několik let,byl u porodu naší dcery a jsem s nímmaximálně spokojená.


Š

Pan Dr.na mne působí velmi mile a příjemně. Vše hezky vysvětlí a i když je již téměř konec pracovní doby, tak se věnuje maximálně a ochotně. Plusem je příjemná a moderně vybavená ordinace a ochotná a usměvavá sestřička.


Výborný lékař!!Doporučuji-taky mi zachránil sestřenku:-)


M

Výborný pan doktor. Též mi hodně pomohl u porodu.


M

Zachránil mi před 7 lety syna u porodu.Doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

601 248 558 email: liska.frantisek@seznam.cz