František Janů, chirurg Litvínov

MUDr. František Janů

Uložit

Chirurg Více

33 názor

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Nemocnice Most
J. E. Purkyně 270/5 434 01 Most, Litvínov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ž
Umístění: Nemocnice Most Jiný

Dnes tatínek navštívil onkochirurgickou poradnu pana primáře MUDr. Františka Janů v Mostě, oceňuji jeho profesionální hlavně lidský a optimistický přístup k pacientovi. Mockrát děkujeme, že tací doktoři stále ještě jsou.

R
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Most operace tlustého střeva

Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2018) a za jeho lidský a optimistický přístup k pacientům. Zároveň velké poděkování a obdiv za profesionální a obětavou práci lékařů a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A. Pacientka V. Polívková, Litvínov.

Ověřený profil

Pan Primář MUDr František Janů a jeho kolektiv Doktorů a sestřiček? Naprostý profesionálové.Pan Primář má navíc ohromný vztah ke svým pacientům...Za svých 67.let neznám lepší oddělení než je tohle v Mostecké nemocnici.Pacient Stanislav Sentenský Litvínov 8.

V
Ověřený profil

Nejlepší doktor v celé nemocnici. Děkujeme pane Doktore. Lepšího primáře by jste jen těžko hledali. Vždy milý, usměvavý, laskavý hlavně šikovný odborník

M
Ověřený profil

Pobyt pacientů vypadal tak že ho spíše než lékaři vedou sestry.Maminka po operaci,nemůže dychat doktor nikde,trpí celou noc,sestra jí hlídá aby se neudusila,konečně ráno se dočká,skončí na Jip a smrt. Hrůza oddělení !!!!!!!!!!! Do Mostecké nemocnice už nikdy !!!!!!!!!!!!

H
Ověřený profil

Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2013) a doufám, že už se budeme potkávat jenom s úsměvem. Zároveň velký dík za profesionální přístup lékaře a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A.

V
Ověřený profil

V listopadu 2012 jsem podstoupila velmi náročnou operaci na chirurgickém oddělení mostecké nemocnice. Chtěla by jsem touto cestou poděkovat primáři MUDr. Janů, který provedl perfektní výkon. Za jeho lidský a optimistický přístup, kdy se pacienti přestávají obávat této zákeřné nemoci a doufají jen v to dobré. Nevím jak se vše bude dále vyvíjet při dalším dlouhodobém léčení, i když jsem v současné době pod stálou kontrolou odborníka, tak za skvěle odvedenou práci panu primáři ještě jednou opravdu moc děkuji.
V.Vlastimila
12.11.2012

K
Ověřený profil

Byla jsem na operaci operoval mě p.primář F.Janů.Moc si ho vážím jako lékaře i člověka a jsem mu do smrti vděčná.Takových lékařů by mělo být víc.Děkuji Vám moc p.doktore.

E
Ověřený profil

SUPER SUPER jen kdyby jich bylo více!! Děkuji Vám pane doktore!

W
Ověřený profil

Dlouho jsem hledala prostor, kde bych mohla tak jako většina pacientů vyjádřit velké poděkování panu primáři chirurgického oddělení MUDr Františkovi Janů. Je to opravdu lékař srdcem i duší, dovede psychicky připravit pacienta na operaci a navíc je odborník na svém místě. Přeji vám pane primáři jen samé spojkojené pacienty a vám hodně zdraví, aby jste ještě mnohým potřebným pacientům mohl pomáhat.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti