Nemocnice Most
J. E. Purkyně 270/5 434 01 Most, Litvínov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ž
Umístění: Nemocnice Most Jiný

Dnes tatínek navštívil onkochirurgickou poradnu pana primáře MUDr. Františka Janů v Mostě, oceňuji jeho profesionální hlavně lidský a optimistický přístup k pacientovi. Mockrát děkujeme, že tací doktoři stále ještě jsou.

Umístění: Nemocnice Most operace tlustého střeva

Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2018) a za jeho lidský a optimistický přístup k pacientům. Zároveň velké poděkování a obdiv za profesionální a obětavou práci lékařů a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A. Pacientka V. Polívková, Litvínov.

Pan Primář MUDr František Janů a jeho kolektiv Doktorů a sestřiček? Naprostý profesionálové.Pan Primář má navíc ohromný vztah ke svým pacientům...Za svých 67.let neznám lepší oddělení než je tohle v Mostecké nemocnici.Pacient Stanislav Sentenský Litvínov 8.

Nejlepší doktor v celé nemocnici. Děkujeme pane Doktore. Lepšího primáře by jste jen těžko hledali. Vždy milý, usměvavý, laskavý hlavně šikovný odborník

Pobyt pacientů vypadal tak že ho spíše než lékaři vedou sestry.Maminka po operaci,nemůže dychat doktor nikde,trpí celou noc,sestra jí hlídá aby se neudusila,konečně ráno se dočká,skončí na Jip a smrt. Hrůza oddělení !!!!!!!!!!! Do Mostecké nemocnice už nikdy !!!!!!!!!!!!

Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2013) a doufám, že už se budeme potkávat jenom s úsměvem. Zároveň velký dík za profesionální přístup lékaře a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A.

V listopadu 2012 jsem podstoupila velmi náročnou operaci na chirurgickém oddělení mostecké nemocnice. Chtěla by jsem touto cestou poděkovat primáři MUDr. Janů, který provedl perfektní výkon. Za jeho lidský a optimistický přístup, kdy se pacienti přestávají obávat této zákeřné nemoci a doufají jen v to dobré. Nevím jak se vše bude dále vyvíjet při dalším dlouhodobém léčení, i když jsem v současné době pod stálou kontrolou odborníka, tak za skvěle odvedenou práci panu primáři ještě jednou opravdu moc děkuji.
V.Vlastimila
12.11.2012

Byla jsem na operaci operoval mě p.primář F.Janů.Moc si ho vážím jako lékaře i člověka a jsem mu do smrti vděčná.Takových lékařů by mělo být víc.Děkuji Vám moc p.doktore.

SUPER SUPER jen kdyby jich bylo více!! Děkuji Vám pane doktore!

W

Dlouho jsem hledala prostor, kde bych mohla tak jako většina pacientů vyjádřit velké poděkování panu primáři chirurgického oddělení MUDr Františkovi Janů. Je to opravdu lékař srdcem i duší, dovede psychicky připravit pacienta na operaci a navíc je odborník na svém místě. Přeji vám pane primáři jen samé spojkojené pacienty a vám hodně zdraví, aby jste ještě mnohým potřebným pacientům mohl pomáhat.