Mlýnská 36a, Prostějov
Praktický lékař gynekolog (mapa)

MUDr. Františka Feita znám po desetiletí, hodnocení pouze výborné.

chodím k němu již asi 8 let. Díky tomu se podařilo najít myomy, které bránily otěhotnění. Velmi pečlivý a sestřičky? Nikdy se mi nestalo, že by na mě byly nepříjemné a to jsem tam těhotná byla často. Vždy milé, usměvavé, nápomocné. Tímto děkuji

Pana doktora můžu jen doporučit,chodím k němu od 20 let,je mi 35. Jen díky němu mám dnes 2 kluky a o mé zdravotní problémy,a že jich už bylo,se vždy postaral naprosto zodpovědně a tudíš s dobrým koncem.Sestřičky se ke mě vždy chovali na úrovni přátelské. Tímto jim všem děkuji.
K.Přecechtělová

vyborny doktor a odbornik a syn to ma v genech po nem..vrele doporucuji, prosla jsem si nekolika gynekology a tito jsou jednoznacne nejlepsi..

k panu doktorovi jsem chodila 2 roky S tím že nemůžu otěhotnět.Vůbec mě nijak neléčil,neposlal mě ani partnera na vyšetření.po výměně doktora jsem byla za 4 měsíce těhotná.a co se týče sester,tak nevím proč tuhle práci dělají když je se tváří jako když je pacient obtěžuje

tento lekar mi zachranil zivot.je to jiz par let - byla jsem tehotna a mela vcestnou placentu a on dokazal v tehdejsich podminkach zachranit me i dite

Chodila jsem k němu 5let a nemohla otěhotnět.Neustále mě posílal na kyretáže a doslova mi řekl,že mě bude muset přeobjednat k jinému lékaři,že si se mnou neví rady.Na základě tohoto jeho vyjádření jsem se přeobjednala sama a nový pan doktor mi doslova řekl,že nechápe proč mi pan doktor dělal kyretáž v době menstruace.Dostala jsem hormonální injekci a byla těhotná za 2měsíce.

Tohoto lékaře-gynekologa v žádném případě nedoporučuji!!! Chodila jsem k němu na kontroly, bohužel mi zanedbal rakovinu prsu (a podobně dopadlo, jak vím, víc jeho pacientek), protože neměl zpětnou kontrolu rentgenu-mammografu. Laborant v nemocnici špatně "načetl" snímky, poslal písemně MUDr. Feitovi, že je vše v pořádku,tento pan doktor nezkontroloval osobně snímek a za rok bylo již pozdě!!!Bohužel jsem díky panu doktorovi přišla o prs, protože za rok už byly metastázy, musela jsem podstoupit několik chemoterapií a všech nepříjemností a problémů s tím spojených a v podstatě díky lékařům v Brně jsem "ještě na živu"! K tomuto lékaři rozhodně nemám důvěru a nedoporučuji ho!!!

Pan doktor je v pohodě a sestřičky velmi milé. Nikdy jsem neměla problém. K panu doktorovi chodím od 16 let. Je mi 18.

Do ordinace chodím několik roků, ale nemohu si nikdy stěžovat ani na pana
doktora a na sestry již vůbec ne. Jsou vždy ochotné a vstřícné ke všem pacientkám. Sestřičky v nemocnici se s nikým nepárají a také se stále neusmívají, tak nevím co stále máte a proč stále jen kritizujete. Jsme přece normální lidé, někdy je den dobrý, vše se daří a někdy je to horší. Buďme k sobě tolerantní a slušní. Marie