František Červenka, internista Holešov

MUDr. František Červenka

Internista Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sušilova 478/24, Holešov
Ordinace intenisty

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace intenisty

Pan doktor mi velmi pomohl skvělým úsudkem. Díky jeho erudici dokázal u mě správně odhadnout nežádoucí vedlejší účinky mnou užívaných medikamentů , čimž mně výrazně zlepšil kvalitu života. Ostatní odborní lékaři nedokázali odhadnout onu spojitost mezi mými zdravotními problémy a nevhodnýmí léky.


D
Ověřeny pacient

Během 5 měsíců, kdy u mne se objevil zánět štítné žlázy na prac. neschopnosti, přechod ze subakutní thyreoditidi s hypertyreosou, s hypertenzí, TK: 220/148, puls: 145/min., rychlý propad do těžké hypothyreózy s hodnotami THS 96H a fT4: 5,2L, nasazena threostatika - Thyrozol, po 5. měsících zhoršení stavu, totální odumření ŠŽ, přechod do chron. lymph. hypothyreózy, úplně zbytečně, kdy mi nebyly nasazeny vhodné léky kortikoidy, jako je Euthrox, Letrox a jiné. Kamarád, lékař z Voj. nemocnice v Olomouci mi upřimně řekl, že to není práce internisti, nýbrž odborného lékaře endokrinologie. A tak to dopadlo, po 5 měsích léčby, kd mě všichni utěšovali, že mě dají do "kupy", ale jestli spíše nemysleli už lehnout si na "máry". Lékař si se mnou nevěděl totálně rady, ikdyž byl vstřícný a naslouchal mým pocitům a potížím, ale měl mě poslat k odborníkovi a ne dělat na mě pokusy a zvát si mě na kontroly skoro po 3 měsících, kdy stav byl akutní. Nemocnice KM, kde jsem ležel na 3. int. oddělení 3 dn, si se mnou nevěděli rady a tak mě radši propustili domů, do domácího léčení. Také samí experti..........blo mi řečeno, že je to pro ně nový případ zánětu ŠŽ a ojedinělý případ, nenápadně řečeno lékařem, že se uvidí, jaký bude vývoj, že neví, jak to léčit. KM nemocnici už nikdy více......... to radši nemocnici Přerov, Olomouc či Zlín. Dle kladných referencí mých známých či jiných lidí, které potkávám či znám od vidění. Pan doktor Červenka je možná dobrý internista, ale nikoli endokrinolog, kardiolog či diabetolog, na což si hraje. Nerad to dělám a zde píši, ale rozhodně nedoporučuji, dle mých špatných zkušeností a referencí. Jinak lékaře jsem si svobodně nevybral, byl mi nařízen KM nemocnicí a mým praktickým lékařem. Ted mám obavu přijít o zaměstnání, díky špatně zvolené léčbě pana doktora a nemocnice, kdy po 5 měsících začínám zcela novou léčbu, která bude trvat kdo ví jak ještě dlouho..........?! Všem přeji brzké uzdravení, správné rozhodnutí a trpělivost při výběru toho vhodného lékaře, odborníka a pokud neuspějete u prvního či druhého jako já, zkoušet to dále a nevzdávat to, ale ten třetí to bude právě on, doktor "zachránce", který vás uzdraví či postaví na nohy a dá do formy, aby jste mohli normálně fungovat v každodením shonu a stresu, v tom našem krátkém "životním bytí".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

jen mě zajímá, proč se pacientka musí odhalit do půl těla, když jde na vyšetření se štítnou žlázou?


J
Ověřeny pacient

vždy podrobně vysvětlí problém a konzultuje doporučený lék


Velmi dobrý internista a diagnostik, pečlivý, podrobné vyšetření vždy, vysvětluje pacientovi princip léčby. Jsem v jeho péči asi 13 let.
Jediná výtka: mohl by se více usmívat.


V

Pana doktora doporučuji,přísný ale myslí to s pacientem dobře ,jezdíme k němu i s manželem roky a jsem spokojená ,jak po lidské tak i odborné stránce


A

Odborník


P

I když přísný,jsem velmi spokojená s jeho léčbou.On a doktor Pokorný z chirurgie-nejlepší lékaři na holešovské "Poliklinice".


V

Velmi dobrý lékař, jsem velmi spokojen s jeho dlouhodobou léčbou


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti