Filip Tambor, zubař Uherský Brod

MDDr. Filip Tambor

Zubař Více

Komenského 170, Uherský Brod
FiDent s.r.o.

Naše ordinace nabízí individuální přístup péče, přátelskou atmosféru, šetrné a bezbolestné ošetření. Naší prioritou je komunikace s pacientem, indivi...

• zubní lékař - stomatolog

Názory

Umístění: FiDent s.r.o. zubní vyšetření

Nikdy jsem nepotkala lepsiho pana doktora. Vzdy prijemny, opravdu clovek na pravem miste, vse umi dobre vysvetlit a zakroky jsou vzdy bezpolestne.O cloveka ma skutecny zajem. Take pani hygienistka velmi sikovna DOPORUCUJI

naprostá spokojenost - profesionalita, laskavý přístup. Lze každopádně označit jako dokonalého lékaře i sestru, včetně sousedící hygienistky.

pan doktor je velmi šikovný, vše vysvětlí a navrhne mi více možností. Používá moderní technologie, tudíž o to lépe je vše vykonáno. Chová se profesionálně a dokáže zvednout náladu jak on, tak i skvělá a vždy usměvavá sestřička. Doporučila jsem jeho všem svým blízkým

Pan doktor Tambor je naprostý odborník. Výborný lékař. Sympatický přístup. Ošetření bezbolestné. Doporučuji

K panu doktorovi jsem začala chodit, hned po otevření ordinace.
Krásné prostředí, příjemná sestřička, profesionální ale hlavně srozumitelný přístup. V první návštěvě mě bylo vše vysvětleno a nestačila jsem se divit kdy pan doktor jen podle rentgenu věděl moje problémy, které do té doby nikdo nebyl schopný odstranit.Hned jsem k němu přihlásila celou svou rodinu a známým ho doporučila. Doposud jsem se podobným přístupem nesetkala. Komu na zubech záleží by měl určitě vyzkoušet.

F

Špičková bezbolestná péče, pan doktor Tambor je profesionál. Skvělý přístup, vše patřičně vysvětleno.

Pan doktor Tambor je skvělý odborník, vstřícný přístup k pacientovi, bezbolestné ošetření, z mé strany maximální spokojenost a děkuji za věnovanou péči.

Pan doktor Tambor mi doslova zachránil zuby. Opravdu šikovný zubař. Chodí k němu celá moje rodina, jsme velmi spokojení. Používá moderní technologie, každý zákrok a postup vysvětlí, nabídne několik řešení. Podle mne nejlepší zubař ve Zlíně. Vřele doporučuji.

K panu doktorovi Tamborovi chodíme celá rodina a postupně jsme doporučili i známým v okolí a jsme nadšení.
Co bylo důležité, bezproblémů vzvládá práci s dětmi, a co nás překvapilo, děti se na návštěvu dokonce těší, což jsme doposud nezažili. Co se týká ošetření dospělých, nevidím nejmenší problém, vše mě vysvětlil, jaký bude průběh ošetření, výhody atd. Co jsem doposud nezažila bylo množství nových technologií, které využívá k oštření.
Jednoduše, doporučuji bez výhrad. Kdo chce zuby opravdu ošetřit ne pouze látat,vyzkoušejte.

C

Pan doktor odvádí velmi dobrou a kvalitní práci, má zájem o pacienta a je zdvořilý. Na své práci si dá záležet a vždy ji důkladně zkontroluje. Nechybí mu, ani sestřičce smysl pro humor, takže odcházíte s dobrou náladou :-) Doporučuji bez výtek

• zubní lékař - stomatolog