Výborný doktor,který neponechá nic náhodě. Svou pečlivostí mi zachránil dceru!

S panem doktorem jsem spokojená,žádný problém.

Od tohoto lékaře jsem odešla a jsem velmi ráda. Chodit pozdě, mít nevhodné žerty, vyšetřovat a u toho ještě další věci - soukromé, interiér nevábný, sestra má absolutní zmatek ve všem...No, to asi není profesionální přístup.

Vřele doporučuji!!! Pečlivý, příjemný, své práci rozhodně rozumí. Manželovo mamince zachránil život poté, co k němu přešla od jiného doktora, který jí nedudělal správné vyšetření. Takže je dnes mezi námi jen díky panu doktorovi. Též pomohl včasnou diagnostikou mojí mamince a mé sestře. Pan doktor je precizní a když chodíte na pravidelné kontroly jak vám určí dle nutnosti (někdy i častěji než je nutné, má-li jakékoliv podezření, že něco není jak by mělo), zcela nepochybně jste u něj v dobrých rukou!!! V neposlední řadě je velké plus jeho vlídný, lidský přístup :-) Já osobně si ho nemohu vynachválit :-)

Pan doktor mi velmi pomohl při mém těžkém donemocnění. Včas a správně ho diagnostikoval a yařídil mi adekvátní léčbu. do smrti mu budu vděčná. Děkuji pane doktore Bělko

s panem doktorem jsem velmi spokojená. Jeho přistup ke mě, po te co mi zjistil zhoubný nádor byl fyntastický. Naštěstí ho diagnostikoval včas. zařídil mi správnou léčbu a poskytl veškerou podboru!! Jen díky němu jsem dnes zcela zdravá. Děkuji Anna

Pan doktor je velký odborník na těhotenství. Jen díky němu mám dvojčátka a potom i Pavlíka. Svou odbornou léčbou mi pomohl k dětem, ještě než začala era IVF specializovaných klinik!! Jen neznalá žena může napsat že tehotenství nerozumí, a opravdu neznalá, nechci říci hloupá žena, může napsat, že je arogantní .....
Jitka Veselovská

Můj názor je, že doktor Bělka mě vždy pomohl s jakýmkoliv zdravotním problémkem.
Jsem naprosto spokojená. :o))

Pán doktor je velmi erudovaný, chytrý, skvělý diagnostik, pracuje pečlivě a rychle, snaží se vyšetřit důkladně a nic nezanebat. Velmi doporučuji. Lékař jak má být.

I když má pan doktor krátkou ordinační dobu ,tak si není na co stěžovat.Ošetřuje rychle,vždy dobře poradí.čakací doba není tak dlouhá jako v Děčíně.-kamarádka čeká i 5-6 hodin i když je objednaná./.doporučuji